Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Taśma LED nadaje wyjątkowy efekt przy oświetlaniu pomieszczeń, sufitów, półek oraz wielu innych miejsc. Charakteryzuje się szerokim kątem rozproszenia światła oraz bezpiecznym napięciem zasilania 12V DC. Taśma 60 LED 2835SMD (4,8W/m) służy jako element dekoracyjny wewnątrz pomieszczeń, do aranżacji światła akcentowego lub oświetlenia meblowego, w których nie będzie narażona na kurz, pył czy też wilgoć. Ciepła barwa światła wprowadza klimatyczny nastrój.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Strumień świetlny: | 500 lm |
| Moc: | 4,8 W |
| Źródło światła: | smd 60led/m |
| Temperatura barwowa: | 3000 |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Montaż: | taśma 3M |
| Strumień świetlny: | 500 lm / m |
| Napięcie zasilania: | 12V DC |
| Wymiary - szerokość: | 10 mm |
| Wymiary - długość (mm): | 5000 mm |
| Inne cechy: | Gwarancja 5 lat |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | ≥80 |
| Inne: | możliwość cięcia co 50mm |
- Status produktu
- Wyprzedaż
5908254805868
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Taśmy LED
Marka: Virone
Indeks: LD-8/3M/RGB/SET
Zestaw taśma LED 12V 100 30L 7.2W/m IP20 RGB 3m + Sterownik RGB + Zasilacz 12V
Taśmy LED
Marka: Orno
Indeks: OR-TL-6184L6
Taśma LED 12V DC, 2835smd, 60led/m, 4.8W/m, IP20, 6000K, rolka 5m
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6494LRGBW
Taśma LED 12V, Samsung chipset 5050, 60L/m, 14,4W/m, IP65, RGBW, 5m
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6492L3
Taśma LED 12V, Samsung chipset 2835, 120L/m, 12W/m, IP20, 3000K, 5m
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6493LRGBW
