Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Taśma oświetleniowa LED to bezpieczne, oszczędne i funkcjonalne rozwiązanie oświetlenia wewnętrznego i dekoracyjnego mebli oraz wnęk w pomieszczeniach suchych. Oświetlenie LED jest oszczędne (4,8W/m), jasne (60 diod led/m) i bezpieczne. Taśma jest odporna na kurz (IP20). Barwa światła jest ciepła (6500K to odpowiednik światła świetlówek lub lamp halogenowych).
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Strumień świetlny: | 1500 lm |
| Temperatura barwowa: | 6500K |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Zasilanie: | 12V |
| Rodzaj diod: | 2835 |
| Długość rolki: | 5 m |
| Pobierana energia: | 4,8W/m |
| Ilość diod: | 60/m |
| Ściemnialna: | Tak |
| Szerokość: | 8 mm |
- Status produktu
- Do wyczerpania zapasów
5904988900961
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Taśmy LED
Marka: Orno
Indeks: OR-TL-6186L3
Taśma LED 12V DC, 2835smd, 120led/m, 9.6W/m, IP20, 3000K, rolka 5m
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6494LRGBW
Taśma LED 12V, Samsung chipset 5050, 60L/m, 14,4W/m, IP65, RGBW, 5m
Taśmy LED
Marka: Virone
Indeks: LD-8/3M/RGB/SET
Zestaw taśma LED 12V 100 30L 7.2W/m IP20 RGB 3m + Sterownik RGB + Zasilacz 12V
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6493LRGBW
Taśma LED 12V, Samsung chipset 5050, 60L/m, 14,4W/m, IP20, RGBW, 5m
Ostatnio przeglądane
Wtyczki warsztatowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13274/3M
