Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Taśma oświetleniowa LED to bezpieczne, oszczędne i funkcjonalne rozwiązanie oświetlenia wewnętrznego i dekoracyjnego mebli oraz wnęk w pomieszczeniach wilgotnych. Oświetlenie LED jest oszczędne (4,8W/m), jasne (60 diod led/m) i bezpieczne. Taśma jest odporna na kurz i wilgoć (IP63). Barwa światła jest ciepła (4000K to odpowiednik światła żarówek nowego typu lub jasnego dnia).
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Strumień świetlny: | 1500 lm |
| Temperatura barwowa: | 4000K |
| Stopień ochrony (IP): | 63 |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Zasilanie: | 12V |
| Rodzaj diod: | 2835 |
| Długość rolki: | 5 m |
| Pobierana energia: | 4,8W/m |
| Ilość diod: | 60/m |
| Ściemnialna: | Tak |
| Inne cechy: | 300 lm/m |
| Szerokość: | 8 mm |
- Status produktu
- Do wyczerpania zapasów
5904988900985
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Taśmy LED
Marka: Orno
Indeks: OR-TL-6186L3
Taśma LED 12V DC, 2835smd, 120led/m, 9.6W/m, IP20, 3000K, rolka 5m
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6492L4
Taśma LED 12V, Samsung chipset 2835, 120L/m, 12W/m, IP20, 4000K, 5m
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6493LRGBW
Taśma LED 12V, Samsung chipset 5050, 60L/m, 14,4W/m, IP20, RGBW, 5m
Taśmy LED
Marka: Orno
Indeks: OR-TL-6186L6
Taśma LED 12V DC, 2835smd, 120led/m, 9.6W/m, IP20, 6000K, rolka 5m
Ostatnio przeglądane
Końcówki oczkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-KK-8102/6/4/B2
Końcówka oczkowa izolowana, przekrój maksymalny 6mm², oczko na śrubę: M4, Blister 25 szt.
Oświetlenie schodowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OS-6164L6/B
DRACO LED NEW 1,5W, oprawa schodowa podtynkowa, 12VDC, 30lm, 6000K, czarny, innowacyjny...
Końcówki oczkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-KK-8102/6/8/B1
Końcówka oczkowa izolowana, przekrój maksymalny 6mm², oczko na śrubę: M8, Blister 10 szt.
Oświetlenie schodowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OS-6164L4/W
DRACO LED NEW 1,5W, oprawa schodowa podtynkowa, 12VDC, 30lm, 4000K, biała, innowacyjny...
Końcówki oczkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-KK-8102/1/6/B2
Końcówka oczkowa izolowana, przekrój maksymalny 1mm², oczko na śrubę: M6, Blister 25 szt.
Przedłużacze domowe wielogniazdkowe
Marka: Virone
Indeks: ES-7(GS)/W/5
