Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Taśma oświetleniowa LED to bezpieczne, oszczędne i funkcjonalne rozwiązanie oświetlenia wewnętrznego i dekoracyjnego mebli oraz wnęk w pomieszczeniach suchych. Oświetlenie LED jest oszczędne (4,8W/m), jasne (60 diod led/m) i bezpieczne. Taśma jest odporna na kurz (IP20). Barwa światła jest ciepła (4000K to odpowiednik światła żarówek nowego typu lub jasnego dnia).
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Strumień świetlny: | 1500 lm |
| Temperatura barwowa: | 4000K |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Zasilanie: | 12V |
| Rodzaj diod: | 2835 |
| Długość rolki: | 5 m |
| Pobierana energia: | 4,8W/m |
| Ilość diod: | 60/m |
| Ściemnialna: | Tak |
| Inne cechy: | 300 lm/m |
| Szerokość: | 8 mm |
- Status produktu
- Do wyczerpania zapasów
5904988900954
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6493LRGBW
Taśma LED 12V, Samsung chipset 5050, 60L/m, 14,4W/m, IP20, RGBW, 5m
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6491L3
Taśma LED 12V, Samsung chipset 2835, 60L/m, 6W/m, IP20, 3000K, 5m
Taśmy LED
Marka: Orno
Indeks: OR-TL-6185L6
Taśma LED 12V DC, 2835smd, 60led/m, 4.8W/m, IP65, 6000K, rolka 5m
Taśmy LED
Marka: Orno
Indeks: OR-TL-6186L3
Taśma LED 12V DC, 2835smd, 120led/m, 9.6W/m, IP20, 3000K, rolka 5m
Taśmy LED
Marka: Virone
Indeks: LD-2/5M/3
Taśma oświetleniowa LED do mebli i dekoracji w pomieszczeniach wilgotnych, długość 5m,...
Ostatnio przeglądane
Oprawy typu Downligt n/t
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OD-6059WLX3
CITY LED 20W, oprawa downlight, natynkowa, okrągła, 1600lm, 3000K, biała, wbudowany...
Końcówki oczkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-KK-8102/2,5/6
Końcówka oczkowa izolowana, przekrój maksymalny 2,5mm², oczko na śrubę: M6, 100 sztuk.
Oprawy typu Downligt n/t
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OD-6061WLX3
LETI LED 12W, oprawa typu downlight, natynkowa, kwadratowa, 800lm, 3000K, biała,...
Końcówki tulejkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-KK-8100/0,7/8/B2
