Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Taśma oświetleniowa LED to bezpieczne, oszczędne i funkcjonalne rozwiązanie oświetlenia wewnętrznego i dekoracyjnego mebli oraz wnęk w pomieszczeniach wilgotnych. Oświetlenie LED jest oszczędne (14,4W/m), jasne (60 diod led/m) i bezpieczne. Taśma jest odporna na kurz i wilgoć (IP63). Barwa światła jest dowolna (od niebieskiego przez zielony, żółty, pomarańczowy do czerwonego).
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Strumień świetlny: | 1500 lm |
| Temperatura barwowa: | RGB |
| Stopień ochrony (IP): | 63 |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Zasilanie: | 12V |
| Rodzaj diod: | 5050 |
| Długość rolki: | 5 m |
| Pobierana energia: | 14,4W/m |
| Ilość diod: | 60/m |
| Ściemnialna: | Tak |
| Inne cechy: | 300lm/m |
| Szerokość: | 10 mm |
- Status produktu
- Do wyczerpania zapasów
5904988901067
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Taśmy LED
Marka: Virone
Indeks: LD-2/5M/3
Taśma oświetleniowa LED do mebli i dekoracji w pomieszczeniach wilgotnych, długość 5m,...
Taśmy LED
Marka: Virone
Indeks: LD-8/3M/RGB/SET
