Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Zestaw taśma LED 12V 100 30L 7.2W/m IP20 RGB 3m + Sterownik RGB + Zasilacz 12V
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Strumień świetlny: | 300 lm |
| Temperatura barwowa: | RGB |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Długość rolki: | 3 m |
| Pobierana energia: | 7,2W/m |
| Inne cechy: | 100lm/m |
| Szerokość: | 10 mm |
5904988906956
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6494LRGBW
Taśma LED 12V, Samsung chipset 5050, 60L/m, 14,4W/m, IP65, RGBW, 5m
Taśmy LED
Marka: Orno
Indeks: OR-TL-6186L3
Taśma LED 12V DC, 2835smd, 120led/m, 9.6W/m, IP20, 3000K, rolka 5m
Taśmy LED
Marka: Orno
Indeks: OR-TL-6186L6
Taśma LED 12V DC, 2835smd, 120led/m, 9.6W/m, IP20, 6000K, rolka 5m
Taśmy LED
Marka: Virone
Indeks: LD-2/5M/3
Taśma oświetleniowa LED do mebli i dekoracji w pomieszczeniach wilgotnych, długość 5m,...
Ostatnio przeglądane
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6116WLPMR4
HALIT LED 10W, oprawa ogrodowa z czujnikiem ruchu 140st, 600lm, IP65, 4000K, IK10, biała
Wymienne źródło światła
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6288BE27SM
