Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Taśma oświetleniowa LED to bezpieczne, oszczędne i funkcjonalne rozwiązanie oświetlenia wewnętrznego i dekoracyjnego mebli oraz wnęk w pomieszczeniach suchychych. Oświetlenie LED jest oszczędne (9,6W/m), bardzo jasne (120 diod led/m) i bezpieczne. Taśma jest odporna na kurz (IP20). Barwa światła jest ciepła (6500K to odpowiednik światła świetlówek lub lamp halogenowych).
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Strumień świetlny: | 3000 lm |
| Temperatura barwowa: | 6500K |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Zasilanie: | 12V |
| Rodzaj diod: | 2835 |
| Długość rolki: | 5 m |
| Pobierana energia: | 9,6W/m |
| Ilość diod: | 120/m |
| Ściemnialna: | Tak |
| Inne cechy: | 600 lm/m |
| Szerokość: | 8 mm |
- Status produktu
- Do wyczerpania zapasów
5904988901029
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6491L6
Taśma LED 12V, Samsung chipset 2835, 60L/m, 6W/m, IP20, 6000K, 5m
Taśmy LED
Marka: Orno
Indeks: OR-TL-6186L6
Taśma LED 12V DC, 2835smd, 120led/m, 9.6W/m, IP20, 6000K, rolka 5m
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6492L6
Taśma LED 12V, Samsung chipset 2835, 120L/m, 12W/m, IP20, 6000K, 5m
Ostatnio przeglądane
Taśmy LED
Marka: Virone
Indeks: LD-2/5M/6
Taśma oświetleniowa LED do mebli i dekoracji w pomieszczeniach wilgotnych, długość 5m,...
Końcówki oczkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-KK-8102/6/4/B1
Końcówka oczkowa izolowana, przekrój maksymalny 6mm², oczko na śrubę: M4, Blister 10 szt.
Przedłużacze domowe wielogniazdkowe
Marka: Virone
Indeks: ES-5(GS)/W/5
Przedłużacz 3-krotny 2P+Z (Schuko), z wyłącznikiem, 5m H05VV-F 3x1,5mm2, Imax 16A,...
Końcówki oczkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-KK-8102/1/6/B2
Końcówka oczkowa izolowana, przekrój maksymalny 1mm², oczko na śrubę: M6, Blister 25 szt.
Przedłużacze domowe wielogniazdkowe
Marka: Virone
Indeks: ES-7(GS)/W/5
Przedłużacz 5-krotny 2P+Z (Schuko), z wyłącznikiem, 5m H05VV-F 3x1,5mm2, Imax 16A,...
Wtyczki warsztatowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13274/3M
