Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Taśma oświetleniowa LED to bezpieczne, oszczędne i funkcjonalne rozwiązanie oświetlenia wewnętrznego i dekoracyjnego mebli oraz wnęk w pomieszczeniach wilgotnych. Oświetlenie LED jest oszczędne (14,4W/m), jasne (60 diod led/m) i bezpieczne. Taśma jest odporna na kurz i wilgoć (IP63). Barwa światła jest dowolna (od niebieskiego przez zielony, żółty, pomarańczowy do czerwonego) lub biała zimna albo ciepła.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Strumień świetlny: | 1500 lm |
| Temperatura barwowa: | CCT |
| Stopień ochrony (IP): | 63 |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Zasilanie: | 12V |
| Rodzaj diod: | 5050 |
| Długość rolki: | 5 m |
| Pobierana energia: | 14,4W/m |
| Ilość diod: | 60/m |
| Ściemnialna: | Tak |
| Inne cechy: | 300lm/m |
| Szerokość: | 12 mm |
- Status produktu
- Do wyczerpania zapasów
5904988901081
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Taśmy LED
Marka: Virone
Indeks: LD-2/5M/6
Taśma oświetleniowa LED do mebli i dekoracji w pomieszczeniach wilgotnych, długość 5m,...
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6492L6
Taśma LED 12V, Samsung chipset 2835, 120L/m, 12W/m, IP20, 6000K, 5m
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6493LRGBW
Taśma LED 12V, Samsung chipset 5050, 60L/m, 14,4W/m, IP20, RGBW, 5m
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6492L4
Taśma LED 12V, Samsung chipset 2835, 120L/m, 12W/m, IP20, 4000K, 5m
Taśmy LED
Marka: Virone
Indeks: LD-8/5M/RGB/SET
Zestaw taśma LED 12V 100 30L 7.2W/m IP20 RGB 5m + Sterownik RGB + Zasilacz 12V
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6492L3
Taśma LED 12V, Samsung chipset 2835, 120L/m, 12W/m, IP20, 3000K, 5m
Ostatnio przeglądane
Wymienne źródło światła
Marka: EUROHANDEL
Indeks: A1130
OVAL 60 7040T/R, oprawa oświetleniowa, 60W, E27, IP54, klosz szklany, stalowa osłona
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7400/P/GR/10
Łącznik jednobiegunowy z podświetleniem AQUATIC PRO IP 55 Szaro Grafitowy 10 sztuk
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6119BLPMR4
