Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Taśma LED nadaje wyjątkowy efekt przy oświetlaniu pomieszczeń, sufitów, półek oraz wielu innych miejsc. Charakteryzuje się szerokim kątem rozproszenia światła oraz bezpiecznym napięciem zasilania 12V DC. Taśma 60 LED 2835SMD (4,8W/m) służy jako element dekoracyjny wewnątrz pomieszczeń, do aranżacji światła akcentowego lub oświetlenia meblowego. Wysoki stopień IP65 gwarantuje pełną ochronę pyłoszczelną oraz wysoką wodoszczelność. Biała barwa światła wygląda świeżo i pobudzająco.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Strumień świetlny: | 440 lm |
| Moc: | 4,8 W |
| Źródło światła: | smd 60led/m |
| Temperatura barwowa: | 6000 |
| Stopień ochrony (IP): | 65 |
| Montaż: | taśma 3M |
| Strumień świetlny: | 440 lm / m |
| Napięcie zasilania: | 12V DC |
| Wymiary - szerokość: | 10 mm |
| Wymiary - długość (mm): | 5000 mm |
| Inne cechy: | Gwarancja 5 lat |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | ≥80 |
| Sterowanie czujnikiem ruchu: | Nie |
| Inne: | możliwość cięcia co 50mm |
| Regulacja natężenia światła LUX: | Nie |
| Regulacja czasu świecenia TIME: | Nie |
- Status produktu
- Wyprzedaż
5908254805899
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Taśmy LED
Marka: Virone
Indeks: LD-2/5M/6
Taśma oświetleniowa LED do mebli i dekoracji w pomieszczeniach wilgotnych, długość 5m,...
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6492L6
Taśma LED 12V, Samsung chipset 2835, 120L/m, 12W/m, IP20, 6000K, 5m
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6491L4
Taśma LED 12V, Samsung chipset 2835, 60L/m, 6W/m, IP20, 4000K, 5m
Taśmy LED
Marka: Virone
Indeks: LD-8/3M/RGB/SET
Zestaw taśma LED 12V 100 30L 7.2W/m IP20 RGB 3m + Sterownik RGB + Zasilacz 12V
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6492L4
Taśma LED 12V, Samsung chipset 2835, 120L/m, 12W/m, IP20, 4000K, 5m
Ostatnio przeglądane
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-144/W/8V
