Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Wideo monitor do rozbudowy zestawów wideodomofonowych DICO, kolorowy, ultrapłaski, bezsłuchawkowy, LCD 7', dotykowy panel monitora z podświetlanymi przyciskami, funkcja interkomu, płynna regulacja parametrów monitora (głośności dzwonka i rozmowy oraz jasności i koloru obrazu), 14 dźwięków dzwonka do wyboru, zasilanie prądem stałym z zasilacza do gniazdka 15V DC.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | zasilacz sieciowy |
| Kolor monitora: | czarny |
| Rozdzielczość monitora: | 800/480 |
| Ilość dźwięków dzwonka: | 16 |
| Sterowanie bramą automatyczną: | Tak |
| Funkcja interkomu: | tak |
| Pamięć: | Nie |
| Obsługa: | głośnomówiący |
| Wyświetlacz: | 7 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Czytnik kart SD: | Nie |
| Monitor: | |
|---|---|
| Wymiary monitora - szerokość (mm): | 216 mm |
| Wymiary monitora - wysokość (mm): | 129.7 mm |
| Wymiary monitora - głębokość (mm): | 23 mm |
| Panel zewnętrzny: | |
|---|---|
| Czytnik kart i breloków zbliżeniowych: | Nie |
| Panel zewnętrzny z kamerą: | |
|---|---|
| Szyfrator: | Nie |
- Status produktu
- Wyprzedaż
5900378650706
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Monitory
Marka: Philips
Indeks: 531137
Philips WelcomeEye AddTouch, monitor, LCD 7", ekran dotykowy, sterowanie bramą,...
Monitory
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-XE-1051PMV/W
Słuchawka do rozbudowy wideodomofonu SEMIS MEMO
Akcesoria wideodomofonowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-ME-1056FHDPMV/B
Wideo Monitor do Rozbudowy Wideodomofonu OR-VID-ME-1056FHD/B CERES Full HD
Monitory
Marka: Virone
Indeks: VDP-67PMV
Wideo monitor 7", Wi-Fi, ekran dotykowy, do rozbudowy zestawu PAVONIS
Monitory
Marka: Orno
Indeks: OR-VID-EX-1034PMV
Wideo monitor bezsłuchawkowy 7" do rozbudowy zestawów z serii EX
Monitory
Marka: Orno
Indeks: OR-VID-JS-1040PMV/B
Wideo monitor bezsłuchawkowy 7" do rozbudowy zestawów z serii JS, czarny
Monitory
Marka: Orno
Indeks: OR-VID-JS-1040PMV/W
Wideo monitor bezsłuchawkowy 7" do rozbudowy zestawów z serii JS, biały
Ostatnio przeglądane
Gniazda nablatowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13197/W
