Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Wideo monitor do rozbudowy zestawów wideodomofonowych EQUES, ARCUS MEMO oraz LIBER MEMO, obsługuje dwa wejścia (możliwość podłączenia 2 kamer wideodomofonowych), kolorowy, ultrapłaski, bezsłuchawkowy, LCD 7˝, dotykowy panel monitora z podświetlanymi przyciskami, pamięć wewnętrzna (pozwala na zapis 20 obrazów), zapis zdjęć w trybie automatycznym, płynna regulacja parametrów monitora (jasności obrazu oraz głośności rozmowy i dzwonka), 9 dźwięków dzwonka do wyboru, dodatkowe sterowanie bramą, zasilanie prądem stałym z zasilacza do gniazdka 13,5V DC.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | zasilacz sieciowy |
| Kolor monitora: | biały |
| Rozdzielczość monitora: | 800/480 |
| Ilość dźwięków dzwonka: | 9 |
| Sterowanie bramą automatyczną: | Tak |
| Funkcja interkomu: | Nie |
| Pamięć: | Tak |
| Obsługa: | głośnomówiący |
| Wyświetlacz: | 7 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Czytnik kart SD: | Nie |
| Monitor: | |
|---|---|
| Wymiary monitora - szerokość (mm): | 114 mm |
| Wymiary monitora - wysokość (mm): | 240 mm |
| Wymiary monitora - głębokość (mm): | 12 mm |
| Panel zewnętrzny: | |
|---|---|
| Czytnik kart i breloków zbliżeniowych: | Nie |
| Panel zewnętrzny z kamerą: | |
|---|---|
| Szyfrator: | Nie |
- Status produktu
- Wyprzedaż
5901752486898
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Monitory
Marka: Virone
Indeks: VDP-67PMV
Wideo monitor 7", Wi-Fi, ekran dotykowy, do rozbudowy zestawu PAVONIS
Monitory
Marka: Philips
Indeks: 531137
Philips WelcomeEye AddTouch, monitor, LCD 7", ekran dotykowy, sterowanie bramą,...
Monitory
Marka: Philips
Indeks: 531105
Monitor Philips WelcomeEye AddCompact do rozbudowy zestawów z serii WelcomeEye...
Akcesoria wideodomofonowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-ME-1056FHDPMV/B
Wideo Monitor do Rozbudowy Wideodomofonu OR-VID-ME-1056FHD/B CERES Full HD
Monitory
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-XE-1051PMV/W
Słuchawka do rozbudowy wideodomofonu SEMIS MEMO
Monitory
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-MS-1078PMV
Wideo monitor 7" do rozbudowy zestawu TALOS, Wi-Fi, ekran dotykowy
Monitory
Marka: Orno
Indeks: OR-VID-JS-1040PMV/B
Wideo monitor bezsłuchawkowy 7" do rozbudowy zestawów z serii JS, czarny
Monitory
Marka: Orno
Indeks: OR-VID-EX-1034PMV
Wideo monitor bezsłuchawkowy 7" do rozbudowy zestawów z serii EX
Ostatnio przeglądane
Lampki biurkowe
Marka: Virone
Indeks: DL-3/B
LATSA, lampa biurkowa z klipsem, 40W, E27, stal + tworzywo, czarna
Oprawy meblowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OM-6333L4/B
NELA zestaw 5 lamp podszafkowych LED, 4x2W+7,5W, 4000K, z USB, czarny
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13813/2
Puszka podtynkowa 60 mm płytka dwukrotna do G/K
Zasilacze przemysłowe
Marka: Orno
Indeks: OR-PSU-1661
