Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Philips WelcomeEye AddTouch to 7” ekran dotykowy z regulowaną głośnością i funkcją polarity protect. Służy do rozbudowy zestawów z serii WelcomeEye w obrębie jednej rodziny lub do wersji 2-rodzinnej. Podłączenie takiego dodatkowego monitora umożliwia prowadzenie komunikacji wewnętrznej miedzy monitorami w obrębie jednej rodziny (interkom) . Możliwe jest również sterowanie bramą z poziomu monitora.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Z funkcją wideo: | Tak |
| Sposób instalacji: | Dwużyłowy |
| Wysokość: | 142 mm |
| Ilość przewodów: | 2+2 |
| Głębokość: | 15 mm |
| Przekątna ekranu: | 7 " |
| Z ekranem dotykowym: | Tak |
| Sposób montażu: | Montaż natynkowy |
| Rozdzielczość monitora: | 800/480 |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Ilość dźwięków dzwonka: | 6 |
| Komunikacja ze smartfonem: | Tak |
| Rodzaj interfejsu: | Wi-Fi |
| Częstotliwość Wi-Fi: | 2.4 GHz |
| Standard Wi-Fi: | IEEE 8111 b/g/n |
| Z funkcją pamięci: | Tak |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne + aluminium |
| Czytnik kart SD: | Tak |
| Funkcja Interkomu: | Tak |
| Sterowanie elektrozaczepem: | Tak |
| Sterowanie automatyką bramową: | Tak |
| Wyciszanie dzwonka wywołania: | Tak |
| Szerokość: | 210 mm |
5908254822100
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Akcesoria wideodomofonowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-ME-1056FHDPMV/B
Wideo Monitor do Rozbudowy Wideodomofonu OR-VID-ME-1056FHD/B CERES Full HD
Monitory
Marka: Orno
Indeks: OR-VID-JS-1040PMV/W
Wideo monitor bezsłuchawkowy 7" do rozbudowy zestawów z serii JS, biały
Monitory
Marka: Orno
Indeks: OR-VID-VP-1055MV/B
Wideo monitor bezsłuchawkowy, kolorowy, LCD 7", do zestawu DICO, czarny
Monitory
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-XE-1051PMV/W
Słuchawka do rozbudowy wideodomofonu SEMIS MEMO
Monitory
Marka: Philips
Indeks: 531105
Monitor Philips WelcomeEye AddCompact do rozbudowy zestawów z serii WelcomeEye...
Monitory
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-MS-1078PMV
Wideo monitor 7" do rozbudowy zestawu TALOS, Wi-Fi, ekran dotykowy
Ostatnio przeglądane
Opaski kablowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13200/4/30/100
Opaska kablowa, kolor czarny,odporna na UV, szerokość 3,6mm, długość 300mm, 100 sztuk.
Listwa zaciskowa
Marka: Orno
Indeks: OR-LZ-8203/8/GN
