Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Wideo monitor do rozbudowy zestawów wideodomofonowych z serii INDI i SCUTI, kolorowy, ultra płaski, bezsłuchawkowy, LCD 7", dotykowy panel monitora z podświetlanymi przyciskami, funkcja interkomu, regulacja parametrów monitora (jasności i koloru, głośności rozmowy i dzwonka), 16 dźwięków dzwonka do wyboru, dodatkowe sterowanie bramą, zasilanie prądem stałym z zasilacza do gniazdka 15V DC lub opcjonalnie z zasilacza na szynę DIN OR-VID-VP-1009ZD.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Z funkcją wideo: | Tak |
| Sposób instalacji: | System wieloprzewodowy |
| Wysokość: | 138 mm |
| Ilość przewodów: | 5+2 |
| Głębokość: | 23 mm |
| Przekątna ekranu: | 7 " |
| Sposób montażu: | Montaż natynkowy |
| Rozdzielczość monitora: | 800 x 480 |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Właściwość systemu obrazu: | Kolor |
| Ilość dźwięków dzwonka: | 16 |
| Kolor: | Biały |
| Czytnik kart SD: | Nie |
| Sterowanie elektrozaczepem: | Tak |
| Sterowanie automatyką bramową: | Tak |
| Wyciszanie dzwonka wywołania: | Tak |
| Szerokość: | 200 mm |
5908254805820
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Monitory
Marka: Virone
Indeks: VDP-67PMV
Wideo monitor 7", Wi-Fi, ekran dotykowy, do rozbudowy zestawu PAVONIS
Monitory
Marka: Orno
Indeks: OR-VID-JS-1040PMV/B
Wideo monitor bezsłuchawkowy 7" do rozbudowy zestawów z serii JS, czarny
Monitory
Marka: Philips
Indeks: 531105
Monitor Philips WelcomeEye AddCompact do rozbudowy zestawów z serii WelcomeEye...
Monitory
Marka: Orno
Indeks: OR-VID-JS-1040PMV/W
Wideo monitor bezsłuchawkowy 7" do rozbudowy zestawów z serii JS, biały
Monitory
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-MA-1079PMV/B
Wideo Monitor do Rozbudowy Wideodomofonu OR-VID-MA-1079/B XIRAN
Akcesoria wideodomofonowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-ME-1056FHDPMV/B
