Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Wideo monitor do rozbudowy zestawów wideodomofonowych DUX, kolorowy, ultrapłaski, bezsłuchawkowy, LCD 4,3˝, dotykowy panel monitora z podświetlanymi przyciskami, płynna regulacja parametrów monitora (jasności i nasycenia koloru obrazu oraz głośności rozmowy), 16 dźwięków dzwonka do wyboru, dodatkowe sterowanie bramą, zasilanie prądem stałym z zasilacza do gniazdka 12V DC.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Z funkcją wideo: | Tak |
| Sposób instalacji: | System wieloprzewodowy |
| Wysokość: | 145 mm |
| Ilość przewodów: | 4+2 |
| Głębokość: | 19 mm |
| System wolne ręce: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 4.3 " |
| Z ekranem dotykowym: | Nie |
| Sposób montażu: | Montaż natynkowy |
| Rozdzielczość monitora: | 480 x 272 |
| Właściwość systemu obrazu: | Kolor |
| Ilość dźwięków dzwonka: | 16 |
| Kolor: | Czarny |
| Czytnik kart SD: | Nie |
| Funkcja Interkomu: | Tak |
| Sterowanie elektrozaczepem: | Tak |
| Sterowanie automatyką bramową: | Tak |
| Szerokość: | 142 mm |
5902560327076
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Monitory
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-MA-1079PMV/B
Wideo Monitor do Rozbudowy Wideodomofonu OR-VID-MA-1079/B XIRAN
Monitory
Marka: Virone
Indeks: VDP-67PMV
Wideo monitor 7", Wi-Fi, ekran dotykowy, do rozbudowy zestawu PAVONIS
Monitory
Marka: Philips
Indeks: 531137
Philips WelcomeEye AddTouch, monitor, LCD 7", ekran dotykowy, sterowanie bramą,...
Monitory
Marka: Philips
Indeks: 531105
Monitor Philips WelcomeEye AddCompact do rozbudowy zestawów z serii WelcomeEye...
Akcesoria wideodomofonowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-ME-1056FHDPMV/B
Wideo Monitor do Rozbudowy Wideodomofonu OR-VID-ME-1056FHD/B CERES Full HD
Monitory
Marka: Orno
Indeks: OR-VID-JS-1040PMV/B
Wideo monitor bezsłuchawkowy 7" do rozbudowy zestawów z serii JS, czarny
Ostatnio przeglądane
Przedłużacze domowe wielogniazdkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13146/W/5M
