Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Wideo monitor do rozbudowy zestawów wideodomofonowych z serii ARX i CRUX, kolorowy, ultrapłaski, bezsłuchawkowy, LCD 7˝, dotykowy panel monitora z podświetlanymi przyciskami, regulacja parametrów monitora (jasności i koloru, głośności rozmowy i dzwonka), 14 dźwięków dzwonka do wyboru, dodatkowe sterowanie bramą, zasilanie prądem stałym z zasilacza do gniazdka 15V DC lub opcjonalnie z zasilacza na szynę DIN OR-VID-VP-1009ZD.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | zasilacz sieciowy |
| Kolor monitora: | czarny |
| Rozdzielczość monitora: | 480/234 |
| Wymiary - głębokość: | 232 mm |
| Wymiary - szerokość: | 140 mm |
| Ilość dźwięków dzwonka: | 14 |
| Wymiary - wysokość: | 21 mm |
| Sterowanie bramą automatyczną: | Tak |
| Funkcja interkomu: | Nie |
| Pamięć: | Nie |
| Obsługa: | głośnomówiący |
| Wyświetlacz: | 7 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Czytnik kart SD: | Nie |
| Monitor: | |
|---|---|
| Wymiary monitora - szerokość (mm): | 232 mm |
| Wymiary monitora - wysokość (mm): | 140 mm |
| Wymiary monitora - głębokość (mm): | 21 mm |
| Panel zewnętrzny: |
|---|
| Panel zewnętrzny z kamerą: |
|---|
- Status produktu
- Wyprzedaż
5901752480551
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Monitory
Marka: Philips
Indeks: 531105
Monitor Philips WelcomeEye AddCompact do rozbudowy zestawów z serii WelcomeEye...
Monitory
Marka: Orno
Indeks: OR-VID-VP-1055MV/B
Wideo monitor bezsłuchawkowy, kolorowy, LCD 7", do zestawu DICO, czarny
Monitory
Marka: Orno
Indeks: OR-VID-EX-1034PMV
Wideo monitor bezsłuchawkowy 7" do rozbudowy zestawów z serii EX
Monitory
Marka: Virone
Indeks: VDP-67PMV
Wideo monitor 7", Wi-Fi, ekran dotykowy, do rozbudowy zestawu PAVONIS
Monitory
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-MA-1079PMV/B
Wideo Monitor do Rozbudowy Wideodomofonu OR-VID-MA-1079/B XIRAN
Akcesoria wideodomofonowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-ME-1056FHDPMV/B
Wideo Monitor do Rozbudowy Wideodomofonu OR-VID-ME-1056FHD/B CERES Full HD
Ostatnio przeglądane
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13168/40M
Przedłużacz ogrodowy pomarańczowy zalewany, 1x2P 40m, OMY 2x1mm², 230VAC/10A, PRODUKT...
Końcówki tulejkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-KK-8100/6/10
