Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Unifon wielolokatorski SIGNO to nowoczesny unifon wyposażony w przycisk otwierania drzwi oraz 2 przyciski dodatkowe. Posiada również wbudowany trójpozycyjny regulator synału wywołania oraz dodatkowy głośnik do sygnału wywołania. Dostępny jest w kolorze czarnym i białym.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Sposób instalacji: | Dwużyłowy |
| Wysokość: | 225 mm |
| Ilość przewodów: | 2+2 |
| Głębokość: | 40 mm |
| Sposób montażu: | Montaż natynkowy |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Ilość dźwięków dzwonka: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Sterowanie elektrozaczepem: | Tak |
| Dodatkowe funkcje sterujące: | Tak |
| Wyciszanie dzwonka wywołania: | Tak |
| Szerokość: | 80 mm |
5903878054241
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Unifony
Marka: WEKTA
Indeks: TK-6.1
Unifon wielolokatorski do instalacji 4,5,6 żyłowych WEKTA, biały
Unifony
Marka: Cyfral
Indeks: SMART-D CZARNY
Unifon wielolokatorski do instalacji cyfrowych SMART D, CYFRAL, czarny
Unifony
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DOM-JA-928UD/W
Unifon do rozbudowy domofonów z serii AVIOR, biały
Unifony
Marka: URMET
Indeks: 1140/622
Unifon wielolokatorski SIGNO do instalacji cyfrowych MATIBUS SE, URMET, biały
Unifony
Marka: URMET
Indeks: 1140/1
Unifon wielolokatorski SIGNO do instalacji 4,5,6 żyłowych URMET, biały
Unifony
Marka: Cyfral
Indeks: SMART-D BIAŁY
Unifon wielolokatorski do instalacji cyfrowych SMART D, CYFRAL, biały
Unifony
Marka: Cyfral
Indeks: SMART BIAŁY
Unifon wielolokatorski do instalacji 2-żyłowych SMART, CYFRAL, biały
Ostatnio przeglądane
Listwy zasilające i przeciwprzepięciowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13144(GS)/L
Przedłużacz 4-krotny(Schuko) z ładowarką 2xUSB 1,4m limonkowy
Sufitowe
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-252
Czujnik ruchu 360 st. IP20, 2000W, 3 sensory, regulacja zasięgu Ø3m-16m
Oświetlenie schodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OS-1529L6/GR
DRACO LED 1,2W, oprawa schodowa podtynkowa, 12V DC, 100lm, 6000K, grafit
Oprawy hermetyczne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6126LPM4
