Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Płaski czujnik, służy do automatycznego sterowania oświetleniem lub innymi urządzeniami elektrycznymi. Potencjometry do regulacji: czasu świecenia, zasięgu wykrywania ruchu i czułości natężenia światła. Czujnik współpracuje z oświetleniem LED-owym.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Max. obciążenie: | 2000 |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Max. Obciążenie dla źródła LED: | 500 W |
| Wyjście przekaźnikowe: | Tak |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Czujnik obecności: | Nie |
| Kolor: | biały |
| Montaż: | natynkowy |
| Wymiary czujnika - szerokość (mm): | Ø120 mm |
| Wymiary czujnika - wysokość (mm): | Ø120 mm |
| Wymiary czujnika - głębokość (mm): | 46.5 mm |
| Kąt widzenia: | 360° |
| Typ czujnika: | podczerwień |
| Zasięg detekcji: | Ø3-16 m |
| Regulacja natężenia światła LUX: | Tak |
| Zasięg regulacji światła LUX: | <3—2000lux |
| Regulacja czasu świecenia TIME: | Tak |
| Zakres regulacji TIME: | min: 10 sek. ± 3 sek.; max: 30 min. ± 2 min. |
| Regulacja zasięgu detekcji SENS: | Tak |
5902560325805
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Sufitowe
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-223
Czujnik ruchu 360st. IP20, 1200W, aluminium, do sufitów podwieszanych, regulacja...
Sufitowe
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-235
Czujnik ruchu i obecności 360st. IP20, 800W, do sufitów podwieszanych, mini
Sufitowe
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-267
Czujnik ruchu i obecności 360°, IP65, 1200W do sufitów podwieszanych
Sufitowe
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-250
Czujnik ruchu 360 st. IP20, 800W, regulacja położenia sensora
Ostatnio przeglądane
Oświetlenie schodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OS-1529L6/GR
DRACO LED 1,2W, oprawa schodowa podtynkowa, 12V DC, 100lm, 6000K, grafit
Oprawy hermetyczne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6126LPM4
