Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Czujnik przystosowany do montażu w sufitach podwieszanych, służy do sterowania oświetleniem lub innymi urządzeniami elektrycznymi. Potencjometry do regulacji: czasu świecenia i czułości natężenia światła. Czujnik współpracuje z oświetleniem LED-owym. Czujnik charakteryzuje się wysokim stopniem IP65, dzięki czemu może być montowany na zewnątrz.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Max. obciążenie: | 1200 W |
| Stopień ochrony (IP): | 65 |
| Max. Obciążenie dla źródła LED: | 300 W |
| Wyjście przekaźnikowe: | Tak |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Czujnik obecności: | Tak |
| Kolor: | biały |
| Montaż: | podtynkowy |
| Wymiary czujnika - szerokość (mm): | 87,3 mm |
| Wymiary czujnika - wysokość (mm): | 76 mm |
| Wymiary czujnika - głębokość (mm): | 76 mm |
| Temperatura pracy: | -20℃~+40℃ |
| Inne cechy: | 3 sensory |
| Kąt widzenia: | 360° |
| Wymiary otworu montażowego: | 61,5 mm |
| Typ czujnika: | podczerwień |
| Zasięg detekcji: | Ø6 m |
| Regulacja natężenia światła LUX: | Tak |
| Zasięg regulacji światła LUX: | <3—2000lux |
| Regulacja czasu świecenia TIME: | Tak |
| Zakres regulacji TIME: | min.: 10 sek. ± 3 sek., max.: 15min.±2min |
| Regulacja zasięgu detekcji SENS: | Nie |
5908254812842
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Sufitowe
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-223
Czujnik ruchu 360st. IP20, 1200W, aluminium, do sufitów podwieszanych, regulacja...
Sufitowe
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-252
Czujnik ruchu 360 st. IP20, 2000W, 3 sensory, regulacja zasięgu Ø3m-16m
Sufitowe
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-235
Czujnik ruchu i obecności 360st. IP20, 800W, do sufitów podwieszanych, mini
Sufitowe
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-257
Czujnik ruchu i obecności 360st. IP20, 300W, do sufitów podwieszanych, mini
Sufitowe
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-222
Czujnik ruchu i obecności 360st. IP20, 1200W, do sufitów podwieszanych, 3 sensory
Sufitowe
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-250
Czujnik ruchu 360 st. IP20, 800W, regulacja położenia sensora
Ostatnio przeglądane
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1338/B
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z grubym rantem 3x2P+Z, przewód 1,5m 3x1,5mm², czarne
Zestawy wielorodzinne
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DOM-RL-903
