Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Unifon do rozbudowy zestawu domofonowego OR-DOM-JJ-926, dodatkowe sterowanie bramą, płynna regulacja głośności dzwonka, funkcja interkomu.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Sposób instalacji: | System wieloprzewodowy |
| Wysokość: | 180 mm |
| Ilość przewodów: | 3+2 |
| Głębokość: | 40 mm |
| Sposób montażu: | Montaż natynkowy |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Ilość dźwięków dzwonka: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcja Interkomu: | Tak |
| Sterowanie elektrozaczepem: | Tak |
| Sterowanie automatyką bramową: | Tak |
| Szerokość: | 82 mm |
- Status produktu
- Wyprzedaż
5902560328028
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Unifony
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DOM-JA-928UD/W
Unifon do rozbudowy domofonów z serii AVIOR, biały
Unifony
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DOM-AT-929UD/W
Unifon do rozbudowy domofonów z serii MIZAR, biały
Unifony
Marka: WEKTA
Indeks: TK-6.1
Unifon wielolokatorski do instalacji 4,5,6 żyłowych WEKTA, biały
Unifony
Marka: WEKTA
Indeks: IKA-5P-B
Unifon wielolokatorski do instalacji 4,5,6 żyłowych IKA, biały
Unifony
Marka: URMET
Indeks: 1140/41
Unifon wielolokatorski SIGNO do instalacji 4,5,6 żyłowych URMET, czarny
Unifony
Marka: Cyfral
Indeks: SMART-D CZARNY
Unifon wielolokatorski do instalacji cyfrowych SMART D, CYFRAL, czarny
Unifony
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DOM-JA-928UD/B
Unifon do rozbudowy domofonów z serii AVIOR, czarny
Unifony
Marka: Cyfral
Indeks: SMART BI/CZ
