Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Unifon domofonowy do zastosowania z kasetami domofonowymi wielolokatorskimi. Pracuje w instalacjach (3+n); (4+n); (5+n).
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Sposób instalacji: | System wieloprzewodowy |
| Wysokość: | 200 mm |
| Ilość przewodów: | 4,5,6 |
| Głębokość: | 40 mm |
| Sposób montażu: | Montaż natynkowy |
| Regulacja głośności: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Sterowanie elektrozaczepem: | Tak |
| Sterowanie automatyką bramową: | Tak |
| Szerokość: | 80 mm |
5907565612134
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Unifony
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DOM-JA-928UD/B
Unifon do rozbudowy domofonów z serii AVIOR, czarny
Unifony
Marka: URMET
Indeks: 1140/622
Unifon wielolokatorski SIGNO do instalacji cyfrowych MATIBUS SE, URMET, biały
Unifony
Marka: URMET
Indeks: 1140/1
Unifon wielolokatorski SIGNO do instalacji 4,5,6 żyłowych URMET, biały
Unifony
Marka: Cyfral
Indeks: SMART-D BIAŁY
Unifon wielolokatorski do instalacji cyfrowych SMART D, CYFRAL, biały
Unifony
Marka: WEKTA
Indeks: TK-6.1
Unifon wielolokatorski do instalacji 4,5,6 żyłowych WEKTA, biały
Unifony
Marka: URMET
Indeks: 1140/622-B
Unifon wielolokatorski SIGNO do instalacji cyfrowych MATIBUS SE, URMET, czarny
Unifony
Marka: Cyfral
Indeks: SMART BIAŁY
