Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Unifon wielolokatorski SIGNO to nowoczesny unifon dostosowany do instalacji w systemach analogowych 4, 5, i 6- żyłowch tz. 4+n. Unifon jest wyposażony w przycisk otwarcia drzwi. Dostępny jest w kolorze białym i czarnym.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Sposób instalacji: | System wieloprzewodowy |
| Wysokość: | 225 mm |
| Głębokość: | 40 mm |
| Sposób montażu: | Montaż natynkowy |
| Regulacja głośności: | Nie |
| Ilość dźwięków dzwonka: | 1 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcja Interkomu: | Tak |
| Sterowanie elektrozaczepem: | Tak |
| Dodatkowe funkcje sterujące: | Tak |
| Wyciszanie dzwonka wywołania: | Nie |
| Szerokość: | 80 mm |
8021156039999
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Unifony
Marka: Cyfral
Indeks: SMART-D BIAŁY
Unifon wielolokatorski do instalacji cyfrowych SMART D, CYFRAL, biały
Unifony
Marka: WEKTA
Indeks: IKA-5P-B
Unifon wielolokatorski do instalacji 4,5,6 żyłowych IKA, biały
Unifony
Marka: Cyfral
Indeks: SMART-D SZ-BI
Unifon wielolokatorski do instalacji cyfrowych SMART D, CYFRAL, szaro-biały
Unifony
Marka: URMET
Indeks: 1140/622-B
Unifon wielolokatorski SIGNO do instalacji cyfrowych MATIBUS SE, URMET, czarny
Unifony
Marka: Cyfral
Indeks: SMART BI/CZ
Unifon wielolokatorski do instalacji 2-żyłowych SMART, CYFRAL, biało-czarny
Unifony
Marka: Cyfral
Indeks: SMART-D CZARNY
