Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Unifony
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DOM-AT-929UD/W
Unifon do rozbudowy zestawów domofonowych OR-DOM-RL-901, OR-DOM-RL-903, OR-DOM-RL-913, posiada wbudowany zasilacz i przewód zasilający.
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Sposób instalacji: | Dwużyłowy |
| Wysokość: | 215 mm |
| Ilość przewodów: | 2+2 |
| Głębokość: | 68 mm |
| Sposób montażu: | Montaż natynkowy |
| Ilość dźwięków dzwonka: | 1 |
| Kolor: | Biały |
| Funkcja Interkomu: | Tak |
| Sterowanie elektrozaczepem: | Tak |
| Szerokość: | 98 mm |
Zapisz produkty na swojej liście życzeń, aby kupić je później lub udostępnić znajomym.
