Polski
PLN zł
BARI to lampa wisząca przystosowana na 4 żarówki z gwintem E14, o maksymalnej mocy 40W każda (brak w zestawie). Zastosowanie wymiennego źródła światła pozwala każdemu użytkownikowi na indywidualny dobór rodzaju żarówki i na dostosowanie jej barwy światła do własnych preferencji. Lampa ma bardzo charakterystyczną formę. Składa się z czterech kulistych kloszy, wykonanych ze szkła w różnych odcieniach – grafitowym, złotym i transparentnym. Lampa ma bardzo charakterystyczną, wręcz futurystyczną formę i będzie wyraźnym akcentem nowoczesności we wnętrzach. Produkt przystosowany do montażu natynkowego w pomieszczeniach suchych. Wyprodukowano w Polsce.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 40 W |
| Oprawka: | E14 |
| Liczba źródeł światła: | 4 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 40W |
| Materiał obudowy: | Stal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przystosowane do zawieszenia: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny/Wielobarwny |
| Materiał klosza: | Szkło przezroczyste |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy: | Lakierowanie |
| Szerokość: | 550 mm |
| Wysokość/głębokość: | 320 mm |
5904988904396
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6339YE27T
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6323B-WE14SM
MONZA lampa wisząca, moc max. 6x40W, E14, czarno-biała
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6189WGU10
BARBRA PLR GU10 oprawa wisząca max 35W, IP20, okrągły, biały, aluminium
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6301B-BRE14RT
PETALO lampa wisząca, moc max.2x40W, E14, czarna-ratan
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6439B-CE27SM
LEIA 6P E27, lampa wisząca, max. 6x60W, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6307B-CE27
GIRO lampa wisząca, moc max.6x60W, E27, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6444BE27T
KYLO 400 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6234BE27S
DUNIA 500 1P, lampa wisząca, E27 max.15W, czarna
Ostatnio przeglądane
Akcesoria do szynoprzewodów
Marka: Virone
Indeks: TC-2/W/L
