Polski
PLN zł
Pojedyncze gniazdo 2P+Z z systemem EasyEject, który ułatwia odłączanie wtyczki i sprawia, że użytkowanie sprzętu elektrycznego jest bezpieczniejsze. Wystarczy nacisnąć wtyczkę w dół, a urządzenie samo odepnie ją z zasilania, bez potrzeby pociągania ze strony użytkownika. Ponadto gniazdo posiada szybką ładowarkę USB 3.0 z portem USB-C oraz przejściówkę C do A, aby umożliwić podłączenie szerszej gamy sprzętów. Rozmiar gniazda przystosowany jest do montażu w standardowej przelotce kablowej, jakie spotkamy w blatach biurek i stołów konferencyjnych. Przewód ma długość 1,5m. Materiał - stal inox i tworzywo sztuczne.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Model: | Do wbudowania |
| Wysokość: | 90 mm |
| Standard gniazd: | French (typ E) |
| Max. obciążenie: | 3680 W |
| Liczba gniazd typu francuskiego (typ E): | 1 |
| Liczba złączy USB: | 1 |
| Inne cechy: | system EasyEject, przejściówka USB C-A |
| Typ złączy USB: | C |
| Z wbudowanym zasilaczem USB: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie wyjściowe ładowarki USB: | 5VDC 3,0A, 9VDC 2,0A, 12VDC 1,5A |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne + stal nierdzewna INOX |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Model/kształt/forma: | Okrągły |
| Średnica: | 70 mm |
| Średnica otworu montażowego: | 65 mm |
| Głębokość wbudowania: | 88 mm |
| Długość przewodu zasilającego: | 1.5 m |
5908254819582
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/W
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1397(GS)
Gniazdo elektryczne, hermetyczne, dopuszkowe, IP44, stal nierdzewna, wersja Schuko
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/W/USBDATA
NOEN USB data, gniazdo modułowe 22,5x45mm USB data 2.0, białe
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9033(GS)/B
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i pełną spodnią zabudową...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9015/W
Gniazdo meblowe Ø8cm wpuszczane w blat z ładowarką indukcyjną, ładowarką USB z 2...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1372/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim rantem 3x2P+Z, przewód 1,5m 3x1,5mm², srebrne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13109/B
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1367/W
Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna z dodatkowym portem USB, biała
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/W/HDMI
NOEN HDMI, gniazdo modułowe 22,5x45mm HDMI z zaślepką zabezpieczającą, białe
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9017
Gniazdo meblowe Ø10cm wysuwane z blatu z ładowarką indukcyjną, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9033/W
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i przewodem 1,5m, 3x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/B/UK
NOEN UK, gniazdo modułowe 45x45mm 3-pinowe multifunkcjonalne, 10A, 250V, czarne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1338/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z grubym rantem 3x2P+Z, przewód 1,5m 3x1,5mm², srebrne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9032(GS)/GR
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, 3x2P+Z (Schuko), grafitowe
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1397(GS)MB
