Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Potrójny rozgałęźnik z 3 gniazdami Schuko i 3 wyłącznikami. Pozwala nam na podłączenie 3 urządzeń w pomieszczeniu z jednym pojedyńczym gniazdem. Występuje w kolorze białym.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Kształt korpusu: | Prostokątny |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO): | 3 |
| Prąd znamionowy: | 16 A |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Przesłony torów prądowych: | Tak |
| Wymiary - wysokość: | 78 mm |
| Wymiary - szerokość: | 150 mm |
| Wymiary - głębokość: | 82 mm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Z przełącznikiem wł./wył.: | Tak |
| Wykończenie powierzchni: | Matowy |
| Zakres temperatury pracy: | -15 - +35°C |
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 3680 W |
| Gatunek materiału: | Tworzywo termoplastyczne |
| Waga: | 0.17 kg |
5908254825200
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1377
Obrotowy rozgałęźnik, 2 gniazda 2P+Z, 1 gniazdo 2P/II
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13281(GS)/G
Rozgałęźnik 2P+Z (Schuko) z ładowarką 2xUSB, szybkie ładowanie, biało-szary
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13246(GS)
Rozgałęźnik 2P+Z (Schuko) z ładowarką 2xUSB, biało-szary
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13254(GS)
Rozgałęźnik 3x2P+Z (Schuko) z włącznikiem i wtyczką górną, biały
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1378
Rozgałęźnik, 3 gniazda 2P+Z z podświetlanym wyłącznikiem ON/OFF
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13191(GS)
Rozgałęźnik 1x2P+Z (Schuko), 2x2P/II z włącznikiem, biały
Ostatnio przeglądane
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340WE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, biała, krótka
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1310(GS)
Gniazdo meblowe 1x2P+Z, 2xUSB, wersja schuko
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/MW
Panel szklany do wentylatorów i kratek, kolor biały mat
Zasilacze modułowe
Marka: Orno
Indeks: OR-PSU-1649
