Polski
PLN zł
Bezprzewodowa ukryta ładowarka podblatowa służy do ładowania urządzeń zgodnych ze standardem Qi V1.2 takich jak tablety, smartfony bez konieczności podłączania ich za pomocą kabla. Ładowarka posiada funkcję automatycznego rozpoznawania, rozpoczyna ładowanie natychmiast po podłączeniu zasilania i umieszczeniu odbiornika na środku powierzchni ładowania. Oddalenie odbiornika przerywa proces ładowania, a urządzenie przechodzi w stan czuwania. Przeznaczona do montażu wewnątrz pomieszczeń, bezpośrednio w blatach meblowych, biurkach lub stołach o minimalnej grubości blatu 15mm. Urządzenie posiada przewód USB-A o długości ok. 150cm do podłączenia zasilacza USB (brak w zestawie).
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Model: | Inne |
| Liczba złączy USB: | 1 |
| Z wbudowanym zasilaczem USB: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie wyjściowe ładowarki USB: | 5VDC / 2,1A |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Ładowarka bezprzewodowa: | Tak |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Standard ładowarki bezprzewodowej: | Qi |
| Model/kształt/forma: | Okrągły |
| Średnica: | 60 mm |
| Średnica otworu montażowego: | 60 mm |
| Zakres temperatury pracy: | 0 ~ 40°C |
| Długość przewodu zasilającego: | 1.5 m |
| Długość: | 10 mm |
5908254820694
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1371(GS)/G
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9027(GS)
Wpuszczane gniazdo meblowe Ø6cm z ładowarką USB i przewodem 1,5m, 3x2P+Z (Schuko),...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9036(GS)/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim rantem, 3x2P+Z (Schuko), srebrne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/W/FR45
NOEN FR, gniazdo modułowe 45x45mm kątowe - 45° 1x2P+Z, typ E french, 16A 250V, białe
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1372/B
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim rantem 3x2P+Z, przewód 1,5m 3x1,5mm², czarne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1397MB
Hermetyczne gniazdo elektryczne, IP55 stal nierdzewna, z wiatroszczelną puszką montażową
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1347(GS)/B
Gniazdo meblowe Ø6cm wysuwane z blatu z blokadą i przewodem 1,8m, 3x2P+Z (Schuko), czarne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/W/RJ45
NOEN RJ45, gniazdo modułowe 22,5x45mm RJ45 cat 5e, białe
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9028
Gniazdo meblowe Ø6cm z rotacyjną pokrywą, ładowarką indukcyjną, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1352
Gniazdo meblowe Ø10cm wysuwane z blatu z przewodem 1,8m, 3x2P+Z, INOX
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9033(GS)/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i przewodem 1,5m, 3x2P+Z...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/B/USBX2
NOEN USB x 2, podwójny port modułowy 45x45mm z ładowarką USB, 2,1A 5V DC, czarny
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9026(GS)/B
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, szczotką przeciwkurzową...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1371/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim rantem, 3x2P+Z, srebrne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9017
Gniazdo meblowe Ø10cm wysuwane z blatu z ładowarką indukcyjną, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/W/USBX2
NOEN USB x 2, podwójny port modułowy 45x45mm z ładowarką USB, 2,1A 5V DC, biały
Ostatnio przeglądane
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-140/W
