Polski
PLN zł
Zestaw trzech gniazd sieciowych z uziemieniem i przesłonami torów prądowych, połączonych z ładowarką USB z systemem QC 3.0 znajdujących się w obudowie chowanej w blat. Dodatkowo zestaw posiada ładowarkę indukcyjną w standardzie Qi, która umożliwia wygodne, bezprzewodowe ładowanie urządzeń zewnętrznych. Urządzenie przeznaczone do montażu w stołach konferencyjnych, blatach mebli biurowych i kuchennych. Wyposażone w przewód o długości 1,5 m. Precyzyjny mechanizm automatycznie wysuwa panel z gniazdami po naciśnięciu obudowy. Do zamontowania urządzenia w blacie stołu potrzebny jest jedynie otwór o średnicy zaledwie 10cm. Gniazdo wykonane jest z tworzywa sztucznego
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Model: | Do wbudowania |
| Standard gniazd: | French (typ E) |
| Max. obciążenie: | 3680 W |
| Liczba gniazd typu francuskiego (typ E): | 3 |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Typ złączy USB: | A+C |
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie wyjściowe ładowarki USB: | 5VDC 3,0A, 9VDC 2,0A, 12VDC 1,5A |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Ładowarka bezprzewodowa: | Tak |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Standard ładowarki bezprzewodowej: | Qi |
| Moc ładowania bezprzewodowego: | 10 W |
| Średnica: | 126.1 mm |
| Średnica otworu montażowego: | 102 mm |
| Głębokość wbudowania: | 99.5 mm |
| Długość przewodu zasilającego: | 1.5 m |
| Długość: | 158.2 mm |
5908254816161
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9011/B/USB
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/B
NOEN Kaseta meblowa wpuszczana w blat ze zintegrowaną ramką PCV na gniazda modułowe 3...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9035(GS)/GR
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1338/B
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z grubym rantem 3x2P+Z, przewód 1,5m 3x1,5mm², czarne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9034/B
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1371(GS)/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim rantem, 3x2P+Z (Schuko), srebrne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13126/C
Gniazda meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9033/GR
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i przewodem 1,5m, 3x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13126/GR
Gniazda meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9034/GR
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1347/B
Gniazdo meblowe Ø6cm wysuwane z blatu z blokadą i przewodem 1,8m, 3x2P+Z, czarne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1338/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z grubym rantem 3x2P+Z, przewód 1,5m 3x1,5mm², srebrne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9015/B
Gniazdo meblowe Ø8cm wpuszczane w blat z ładowarką indukcyjną, ładowarką USB z 2...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/W/RJ11
NOEN RJ11, gniazdo modułowe 22,5x45mm telefoniczne RJ11, białe
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1367ZS
Zasilacz gniazdowy z wtyczką Micro USB do ładowarki OR-AE-1367, DC5V, 2A
Ostatnio przeglądane
Taśmy izolacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13196/YG/20M
