Polski
PLN zł
Pusta aluminiowa kaseta meblowa NOEN marki NORGEN wpuszczana w blat wyposażona w wymienną ramkę PVC z separatorami. Jest to uniwersalne rozwiązanie, które umożliwia zamocowanie 3 gniazd modułowych NOEN o wymiarach 45x45mm lub 6 gniazd o wymiarach 22,5x45mm w konfiguracji odpowiadającej preferencjom użytkownika. Z zainstalowaną ramką kompatybilne są moduły prądowe proste (OR-GM-9010/B/FR, OR-GM-9010/W/FR, OR-GM-9010/B/GS, OR-GM-9010/W/GS) oraz moduły funkcyjne: HDMI, USB, USBx2, USB DATA, RJ45, RJ11. Urządzenie przeznaczone jest do montażu w biurkach, blatach i stołach. Posiada zamykaną pokrywę oraz przewód o długości 1,5m. Dostępne kolory: biały, czarny, srebrny.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Model: | Do wbudowania |
| Wysokość: | 120 mm |
| Standard gniazd: | konfigurowalne |
| Max. obciążenie: | 3680 W |
| Liczba złączy USB: | konfigurowalne |
| Inne cechy: | rodzaj gniazd i portów modułowych dobierany indywidualnie - max. 3 x 45x45mm lub 6 x 22,5x45mm lub odpowiednie kombinacje |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne + aluminium |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Wymiary otworu montażowego - długość: | 114 mm |
| Wymiary otworu montażowego - szerokość: | 232 mm |
| Głębokość wbudowania: | 70 mm |
| Długość przewodu zasilającego: | 1.5 m |
| Szerokość: | 240 mm |
| Długość: | 70 mm |
5900378655893
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1364(GS)
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/W/USBQ
NOEN USBQ, port modułowy 45x45mm z ładowarką USB quick charge 3A/5V, 2A/9V, 1,5A/12V,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1350
Gniazdo meblowe Ø6cm wysuwane z blatu z ładowarką USB, blokadą i przewodem 1,8m,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9036/B
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim rantem, 3x2P+Z, czarne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9031
Hermetyczne gniazdo elektryczne kwadratowe, IP55, szczotkowane aluminium
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1336(GS)/C
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim rantem, 3 gniazdami 2P+Z (Schuko), złote,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1371(GS)/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim rantem, 3x2P+Z (Schuko), srebrne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1337/C
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i przewodem 1,5m, 3x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1336(GS)/BR
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim rantem, 3 gniazdami 2P+Z (Schuko), w...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9016/B-G
Gniazdo meblowe wysuwane z blatu z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1342
Gniazdo meblowe Ø10cm wysuwane z blatu z ładowarką USB i przewodem 1,5m, 3x2P+Z, 2xUSB
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1342(GS)
Gniazdo meblowe Ø10cm wysuwane z blatu z ładowarką USB i przewodem 1,5m, 3x2P+Z, 2xUSB,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13126/G/3M
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9017(GS)
Gniazdo meblowe Ø10cm wysuwane z blatu z ładowarką indukcyjną, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9029/B
Wpuszczane gniazdo meblowe z ładowarką USB i przewodem 1,5m, 1x2P+Z, 2xUSB (typ A,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9037/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim rantem i przewodem 1,5m, 3x2P+Z, srebrne
Ostatnio przeglądane
Naświetlacze
Marka: ADVITI
Indeks: AD-NL-6463BL4
PORTO LED 20W naświetlacz bezramkowy, 1600lm, IP65, 4000K, aluminium + poliwęglan
Przedłużacze bębnowe warsztatowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13153/30M
