Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Zestaw trzech gniazd sieciowych z uziemieniem Schuko i przesłonami torów prądowych, połączonych z ładowarką USB w eleganckiej niklowanej obudowie chowanej w blacie biurka lub stołu. Zestaw zapewnia wygodny dostęp do gniazd elektrycznych zawsze wtedy, gdy potrzebujesz podłączyć dodatkowe urządzenia. Połączenie nowoczesnej konstrukcji z wysoką jakością wykonania sprawia, że produkt idealnie nadaje się do zastosowania w biurze, sali konferencyjnej, gabinecie, warsztacie, a także w domu. Posiada zamykany panel z gniazdami oraz przewód o długości 1,8 m.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Model: | Do wbudowania |
| Wysokość: | 94 mm |
| Standard gniazd: | french (typ E) |
| Max. obciążenie: | 3680 W |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO): | 3 |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Kolor: | Nikiel |
| Napięcie wyjściowe ładowarki USB: | 5VDC / 2,1A |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne + nikiel |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Wymiary otworu montażowego - długość: | 114 mm |
| Wymiary otworu montażowego - szerokość: | 315 mm |
| Głębokość wbudowania: | 96 mm |
| Długość przewodu zasilającego: | 1.8 m |
| Szerokość: | 311 mm |
| Długość: | 112 mm |
5908254819957
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9038
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem oraz elektrycznym...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13124/B
Gniazdo meblowe Ø6cm, czarne, wpuszczane w blat z przesuwną pokrywką, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1347/B
Gniazdo meblowe Ø6cm wysuwane z blatu z blokadą i przewodem 1,8m, 3x2P+Z, czarne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9034(GS)/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1347(GS)
Gniazdo meblowe Ø6cm wysuwane z blatu z blokadą i przewodem 1,8m, 3x2P+Z (Schuko)
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1397(GS)
Gniazdo elektryczne, hermetyczne, dopuszkowe, IP44, stal nierdzewna, wersja Schuko
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9026(GS)/B
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, szczotką przeciwkurzową...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9035(GS)/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1324/B
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z grubym rantem, 2x2P+Z, 3 porty USB, czarne
Gniazda wpuszczane
Marka: Virone
Indeks: FS-16
Gniazdo meblowe Ø8cm wysuwane z blatu, z maskownicą i przewodem 1,8m, 3x2P+Z, INOX
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9014(GS)/B-G
Gniazdo meblowe wysuwane z blatu z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/B/USBAC
NOEN USB x 2 - typ A + C, podwójny port modułowy 45x45mm z ładowarką USB, 2,1A 5V DC,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9035/G
Gniazda meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9034/GR
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1337(GS)/BR
