Polski
PLN zł
Zestaw trzech gniazd sieciowych z uziemieniem i przesłonami torów prądowych, połączonych z ładowarką USB z systemem QC 3.0 znajdujących się w obudowie chowanej w blat. Dodatkowo zestaw posiada ładowarkę indukcyjną w standardzie Qi, która umożliwia wygodne, bezprzewodowe ładowanie urządzeń zewnętrznych. Urządzenie przeznaczone do montażu w stołach konferencyjnych, blatach mebli biurowych i kuchennych. Wyposażone w przewód o długości 1,5 m. Precyzyjny mechanizm automatycznie wysuwa panel z gniazdami po naciśnięciu obudowy. Do zamontowania urządzenia w blacie stołu potrzebny jest jedynie otwór o średnicy zaledwie 10cm. Gniazdo wykonane jest z tworzywa sztucznego
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Model: | Do wbudowania |
| Standard gniazd: | Schuko (typ F) |
| Max. obciążenie: | 3680 W |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO): | 3 |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Typ złączy USB: | A+C |
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie wyjściowe ładowarki USB: | 5VDC 3,0A, 9VDC 2,0A, 12VDC 1,5A |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Ładowarka bezprzewodowa: | Tak |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Standard ładowarki bezprzewodowej: | Qi |
| Średnica: | 126.1 mm |
| Średnica otworu montażowego: | 102 mm |
| Głębokość wbudowania: | 99.5 mm |
| Długość przewodu zasilającego: | 1.5 m |
| Długość: | 158.2 mm |
5908254816178
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9034/C
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13124
Gniazdo meblowe Ø6cm, wpuszczane w blat z przesuwną pokrywką, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13110(GS)
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem oraz elektrycznym...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13125/B(GS)
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, szczotką...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13109/GR
Gniazda meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13124(GS)
Gniazdo meblowe Ø6cm, wpuszczane w blat z przesuwną pokrywką, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13109/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9015/W
Gniazdo meblowe Ø8cm wpuszczane w blat z ładowarką indukcyjną, ładowarką USB z 2...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1341
Gniazdo meblowe Ø10cm wysuwane z blatu z przewodem 1,5m, 4x2P+Z
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1349
Gniazdo meblowe Ø6cm wysuwane z blatu z ładowarką USB, blokadą i przewodem 1,8m, 3x2P+Z
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/W/USBAC
NOEN USB x2 - typ A+C, podwójny port modułowy 45x45mm z ładowarką USB, 2,1A 5VDC, biały
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9035/B
Gniazda meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1335/B
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z grubym rantem, 3x2P+Z, czarne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13126/G/3M
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1324/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z grubym rantem, 2x2P+Z, 3 porty USB, srebrne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9019/G
Ładowarka 2XUSB 3,4A, wpuszczana w blat, srebrna
Ostatnio przeglądane
Listwy zasilające i przeciwprzepięciowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13144/W
Przedłużacz 4 krotny 2P+Z, ładowarka 2xUSB, 1,4m H05VV-F 3x1mm2, biały
Końcówki konektorowe
Marka: Orno
Indeks: OR-KK-8108/1/6/B1
Wsuwka nieizolowana, przekrój maksymalny 1mm², szerokość:6,3mm, Blister 10 szt.
Gniazda warsztatowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13258(GS)/12
Gniazdo warsztatowe 2P+Z Schuko z wygodnym chwytem, czarne, 12 szt.
Zintegrowane źródło światła LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6459WLZM4
