Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Urządzenie, którym zdalnie włączymy i wyłączymy urządzenia elektryczne wewnątrz pomieszczeń. Włączanie i wyłączanie jest realizowane za pomocą piota (nadajnika) z funkcją timera.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Max. obciążenie: | 3680 W |
| Standard gniazd: | Schuko (typ F) |
| Ładowarka USB: | Nie |
| Przesłony torów prądowych: | Nie |
| Wymiary - szerokość: | 48 mm |
| Wymiary - wysokość: | 112 mm |
| Wymiary - głębokość: | 21 mm |
| Kolor: | biały |
| Inne cechy: | Funkcja timera |
| Możliwość rozbudowy: | Nie |
| Zasięg w terenie otwartym: | 30 m |
| Nadajnik: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania nadajnika: | 1 x CR2032 V |
5908254825286
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zestawy
Marka: Virone
Indeks: RS-2(GS)
Zestaw bezprzewodowych gniazd sterowanych pilotem 2+1, IP44, Schuko
Zestawy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-GB-441
Zestaw bezprzewodowych mini gniazd sterowanych pilotem 2+1, IP44
Zestawy
Marka: Virone
Indeks: RS-1
Zestaw gniazd bezprzewodowych sterowanych pilotem z funkcją timera 3+1
Zestawy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-GB-438(GS)
Zestaw bezprzewodowych mini gniazd sterowanych pilotem 3+1, wersja schuko
Zestawy
Marka: Orno
Indeks: OR-GB-434(GS)
Zestaw gniazd bezprzewodowych sterowanych pilotem z funkcją timera 3+1
Zestawy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-GB-438
Zestaw bezprzewodowych mini gniazd sterowanych pilotem 3+1
Ostatnio przeglądane
Lampki biurkowe
Marka: Virone
Indeks: DL-13/B
DIAN, lampa biurkowa przykręcana, 60W, E27, stalowa, czarna
Nadajniki
Marka: Virone
Indeks: DB-3PD
Przycisk bezprzewodowy, bezbateryjny do rozbudowy dzwonka WAYO AC
Oświetlenie schodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OS-1529L3/GR
