Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Urządzenie przeznaczone do bezprzewodowego włączania i wyłączania urządzeń elektrycznych wewnątrz pomieszczeń m. in. Lamp, TV, wentylatorów, klimatyzatorów itp. Włączanie i wyłączanie jest realizowane za pomocą piota (nadajnika) z funkcją zegara i timera.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Max. obciążenie: | 1150 W |
| Typ gniazda: | 2P+Z |
| Napięcie zasilania nadajnika: | 1 x CR2032 |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Standard gniazd: | schuko (typ F) |
| Liczba gniazd sieciowych: | 3 |
| Ładowarka USB: | Nie |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Kolor: | biały |
| Przesłony torów prądowych: | Nie |
| Możliwość rozbudowy: | Nie |
| Zasięg w terenie otwartym: | 25 m |
| Wymiary - głębokość: | 21 mm |
| Wymiary - szerokość: | 48 mm |
| Wymiary - wysokość: | 112 mm |
| Inne cechy: | funkcja timera |
| Odbiornik: | |
|---|---|
| Wymiary odbiornika - szerokość (mm): | 58.7 mm |
| Wymiary odbiornika- wysokość (mm): | 107.4 mm |
| Wymiary odbiornika - głębokość (mm): | 70.7 mm |
- Status produktu
- Wyprzedaż
5900378650614
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zestawy
Marka: Virone
Indeks: RS-4(GS)
Zestaw bezprzewodowych gniazd sterowanych pilotem 2+1, Schuko
Zestawy
Marka: Virone
Indeks: RS-3(GS)
Zestaw bezprzewodowych gniazd sterowanych pilotem 3+1, Schuko
Zestawy
Marka: Virone
Indeks: RS-2(GS)
Zestaw bezprzewodowych gniazd sterowanych pilotem 2+1, IP44, Schuko
Zestawy
Marka: Virone
Indeks: RS-1(GS)
Zestaw gniazd bezprzewodowych sterowanych pilotem z funkcją timera 3+1, Schuko
Zestawy
Marka: Virone
Indeks: RS-1
Zestaw gniazd bezprzewodowych sterowanych pilotem z funkcją timera 3+1
Zestawy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-GB-438(GS)
Zestaw bezprzewodowych mini gniazd sterowanych pilotem 3+1, wersja schuko
Zestawy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-GB-439
Zestaw bezprzewodowych mini gniazd sterowanych pilotem 2+1
Zestawy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-GB-438
Zestaw bezprzewodowych mini gniazd sterowanych pilotem 3+1
Zestawy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-GB-441
Zestaw bezprzewodowych mini gniazd sterowanych pilotem 2+1, IP44
Ostatnio przeglądane
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7106/GR/10
Gniazdo podwójne 2x2P+Z AQUATIC, IP44, szaro-grafitowe, 10 szt.
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13126/B/3M
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13805/W/100
