Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Urządzenie przeznaczone jest do montażu w oprawkach żarówkowych ze standardowym gwintem E27. Służy do zdalnego, bezprzewodowego włączania i wyłączania oświetlenia. Sterowanie bezprzewodowe realizowane jest za pomocą pilota zdalnego sterowania (w zestawie). Urządzenie bardzo proste zarówno w montażu, jak i obsłudze. Nie wymaga instalacji.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Max. obciążenie: | 60W |
| Napięcie zasilania nadajnika: | 1 x A23 |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Ładowarka USB: | Nie |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Kolor: | biały |
| Przesłony torów prądowych: | Nie |
| Możliwość rozbudowy: | Nie |
| Zasięg w terenie otwartym: | 30 m |
| Wymiary - głębokość: | 14 mm |
| Wymiary - szerokość: | 36 mm |
| Wymiary - wysokość: | 82 mm |
| Odbiornik: | |
|---|---|
| Wymiary odbiornika - szerokość (mm): | 53 mm |
| Wymiary odbiornika- wysokość (mm): | 100 mm |
| Wymiary odbiornika - głębokość (mm): | 53 mm |
5908254818950
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zestawy
Marka: Virone
Indeks: RS-4(GS)
Zestaw bezprzewodowych gniazd sterowanych pilotem 2+1, Schuko
Zestawy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-GB-441
Zestaw bezprzewodowych mini gniazd sterowanych pilotem 2+1, IP44
Zestawy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-GB-439(GS)
Zestaw bezprzewodowych mini gniazd sterowanych pilotem 2+1, Schuko
Zestawy
Marka: Virone
Indeks: RS-2(GS)
Zestaw bezprzewodowych gniazd sterowanych pilotem 2+1, IP44, Schuko
Zestawy
Marka: Virone
Indeks: RS-1(GS)
Zestaw gniazd bezprzewodowych sterowanych pilotem z funkcją timera 3+1, Schuko
Zestawy
Marka: Virone
Indeks: RS-3(GS)
