Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Urządzenie przeznaczone do bezprzewodowego włączania i wyłączania urządzeń elektrycznych wewnątrz pomieszczeń m.in. oświetlenia. Włączanie i wyłączanie realizowane jest za pomocą pilota (nadajnika). Odbiornik jest podłączony do oświetlenia tak, jak normalny wyłącznik. Posiada możliwość jednoczesnego włączenia i wyłączenia wszystkich podłączonych lamp.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Typ: | Bezprzewodowy sterownik oświetlenia |
| Zasięg w terenie otwartym: | 30 m |
| Napięcie zasilania odbiornika: | 230V~, 50Hz |
| Max. obciążenie: | 1000 W |
| Kolor: | biało-czarny |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Wymiary odbiornika - szerokość (mm): | 50 mm |
| Wymiary odbiornika - wysokość (mm): | 115 mm |
| Wymiary odbiornika - głębokość (mm): | 25 mm |
| Moc maksymalna nadajnika: | <10 mW |
| Nadajnik: | |
|---|---|
| Wymiary nadajnika - szerokość: | 52 mm |
| Wymiary nadajnika - wysokość: | 103 mm |
| Wymiary nadajnika - głębokość: | 33 mm |
| Napięcie zasilania nadajnika: | 2 x AAA |
5908254816437
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zestawy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-GB-439(GS)
Zestaw bezprzewodowych mini gniazd sterowanych pilotem 2+1, Schuko
Zestawy
Marka: Orno
Indeks: OR-GB-434(GS)
Zestaw gniazd bezprzewodowych sterowanych pilotem z funkcją timera 3+1
Zestawy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-GB-439
Zestaw bezprzewodowych mini gniazd sterowanych pilotem 2+1
Zestawy
Marka: Virone
Indeks: RS-1
Zestaw gniazd bezprzewodowych sterowanych pilotem z funkcją timera 3+1
Zestawy
Marka: Virone
Indeks: RS-4(GS)
Zestaw bezprzewodowych gniazd sterowanych pilotem 2+1, Schuko
Zestawy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-GB-440(GS)
Gniazdo bezprzewodowe mini sterowane pilotem 1+1, Schuko
Zestawy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-GB-438
Zestaw bezprzewodowych mini gniazd sterowanych pilotem 3+1
Zestawy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-GB-441
Zestaw bezprzewodowych mini gniazd sterowanych pilotem 2+1, IP44
Zestawy
Marka: Virone
Indeks: RS-3(GS)
Zestaw bezprzewodowych gniazd sterowanych pilotem 3+1, Schuko
Ostatnio przeglądane
Opaski kablowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13199/3/10/25
Opaska kablowa, kolor naturalny, szerokość 2,5mm, długość 100mm, 25 sztuk.
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13212(GS)/40M
Przedłużacz ogrodowy jednogniazdowy PVC 3x1,5mm², długość 40m
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-KF-135
Dzwonek bezprzewodowy FADO AC, sieciowy, learning system, 36 dźwięków, 80m
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1303(GS)/B
Gniazdo meblowe bez wyłącznika, 2x2P+Z (Schuko), czarne
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6480BGU10
MALTA SP 1, oprawa ścienno-sufitowa, GU10 max. 12W, IP20, czarna, prostokątna podstawa
Adaptery z tworzywa
Marka: Virone
Indeks: LH/E27-20/B/PZ/50
