Polski
PLN zł
Zestaw zawierający dwa gniazda sieciowe z uziemieniem i przesłonami torów prądowych o maksymalnej mocy 3600W oraz ładowarkę USB. Gniazda umieszczone są w obudowie chowanej w blat. Urządzenie przeznaczone jest do montażu w biurkach, blatach i stołach. Z racji na bardzo płaski i frezowany rant, panel w każdym blacie prezentuje się estetycznie i nie utrudnia utrzymania czystości. Gniazda mogą być zamontowane zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej, zapewniając swobodę w podłączeniu dodatkowych urządzeń do zasilania. Panel z gniazdami otwiera się w sposób płynny po naciśnięciu przycisku. Zestaw wyposażony jest w przewód o długości 3 m. Dostępne kolory: czarny, srebrny.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Model: | Do wbudowania |
| Wysokość: | 67 mm |
| Model uchylny: | Tak |
| Standard gniazd: | french (typ E) |
| Max. obciążenie: | 3600 W |
| Liczba gniazd typu francuskiego (typ E): | 2 |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Inne cechy: | grubość rantu 2 mm |
| Z wbudowanym zasilaczem USB: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie wyjściowe ładowarki USB: | 5VDC / 2,1A |
| Materiał: | Stop cynku + blacha stalowa |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Wymiary otworu montażowego - długość: | 112 mm |
| Wymiary otworu montażowego - szerokość: | 227 mm |
| Głębokość wbudowania: | 65 mm |
| Długość przewodu zasilającego: | 3 m |
| Szerokość: | 265 mm |
| Długość: | 119 mm |
5908254817861
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/B/USBDATA
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1337/C
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i przewodem 1,5m, 3x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9036/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim rantem, 3x2P+Z, srebrne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1397
Hermetyczne gniazdo elektryczne, IP55 stal nierdzewna
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1371/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim rantem, 3x2P+Z, srebrne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9035(GS)/B
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1342(GS)
Gniazdo meblowe Ø10cm wysuwane z blatu z ładowarką USB i przewodem 1,5m, 3x2P+Z, 2xUSB,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9032/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, 3x2P+Z, srebrne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13109/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/B/USBX2
NOEN USB x 2, podwójny port modułowy 45x45mm z ładowarką USB, 2,1A 5V DC, czarny
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9030
Hermetyczne gniazdo elektryczne okrągłe, IP55, szczotkowane aluminium
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1324/B
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z grubym rantem, 2x2P+Z, 3 porty USB, czarne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9035(GS)/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9033/C
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i przewodem 1,5m, 3x2P+Z,...
Ostatnio przeglądane
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13805/W/100
