Polski
PLN zł
Drzwiczki rewizyjne wykonane z wysokiej jakości, śnieżnobiałego tworzywa typu ABS. Mają uniwersalną konstrukcję klapy i ramki, dzięki czemu w razie potrzeby można zmienić kierunek otwierania, nawet po zamontowaniu w ścianie. Drzwiczki rewizyjne przydają się w budynkach różnego typu, zarówno w domach prywatnych, jaki i budynkach użyteczności publicznej. Ułatwiają dostęp do wszelkich instalacji, na przykład do wodomierzy, syfonów lub zaworów. Ponadto rewelacyjnie maskują takie instalacje i sprawiają, że ściany wyglądają estetycznie. W naszej ofercie mamy szeroki wybór drzwiczek rewizyjnych o różnych wymiarach.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Typ: | Drzwiczki |
| Montaż: | natynkowy |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | ABS |
| Wymiary - szerokość: | 265 mm |
| Wymiary - wysokość: | 415 mm |
| Wymiary - głębokość: | 24 mm |
| Wymiary otworu montażowego - wysokość: | 335 mm |
| Wymiary otworu montażowego - szerokość: | 335 mm |
| Wymiary otworu montażowego - głębokość: | 20 mm |
5908254823725
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3203/G
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3203/MW
Panel plexi do wentylatorów i kratek, kolor biały mat
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/PG
Panel szklany do wentylatorów i kratek, kolor srebrny perła
Wentylatory łazienkowe
Marka: Virone
Indeks: BF-125/PS
Wentylator łazienkowy 125mm - Przewód z wyłącznikiem
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/BC
Panel szklany, Uniwersalny, kolor granit czarno/złoty połysk
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/MW
Panel szklany do wentylatorów i kratek, kolor biały mat
Wentylatory łazienkowe
Marka: Virone
Indeks: BF-100/S
Wentylator łazienkowy 100mm, natynkowy, cichy - Standard
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/PC
Panel szklany do wentylatorów i kratek, kolor złoty perła
Ostatnio przeglądane
Opaski kablowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13200/4/30/25
Opaska kablowa, kolor czarny, odporna na UV, szerokość 3,6mm, długość 300mm, 25 sztuk
Taśmy izolacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13214/BL/10M/S
Zestaw 10 taśm izolacyjnych 15mm, niebieska, uniepalniona, grubość 0,13mm, długość 10m
Opaski kablowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13200/5/30/25
Opaska kablowa, kolor czarny, odporna na UV, szerokość 4,8mm, długość 300mm, 25 sztuk
Naświetlacze
Marka: ADVITI
Indeks: AD-NL-6255BL4
FARO LED naświetlacz 50W, 4000lm, IP65, 4000K, aluminium + szkło
Zasilacze przemysłowe
Marka: Orno
Indeks: OR-PSU-1657
