Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Praktyczny wentylator łazienkowy, który automatycznie odprowadzi wilgotne powietrze na zewnątrz. Przeznaczony jest do montażu natynkowego ściennego. Bardzo ciche urządzenie, które zadba o jakość powietrza w łazience, ale nie zakłóci naszej strefy komfortu. Wentylator ma kompaktową budowę oraz krótką rurę wylotową o średnicy 125mm, która zmieści się nawet w płytkich kanałach wentylacyjnych. Obsługiwany za pomocą przewodu z wyłącznikiem.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Wydatek powietrza: | 140 m³/h |
| Prędkość obrotowa: | 2400 rpm |
| Ciśnienie statyczne: | 40 Pa |
| Ciśnienie akustyczne: | 34 dB |
| Wymiary - szerokość: | 160 mm |
| Wymiary - wysokość: | 160 mm |
| Wymiary - głębokość: | 79 mm |
| Rodzaj montażu: | ścienny |
| Moc: | 10 W |
5908254823794
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3201/100/PS
Wentylator łazienkowy 100mm Premium - Przewód z wyłącznikiem (Łożysko kulkowe)
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/PC
Panel szklany do wentylatorów i kratek, kolor złoty perła
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/GB
Panel szklany do wentylatorów i kratek, kolor czarny połysk
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/MW
Panel szklany do wentylatorów i kratek, kolor biały mat
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/WC
Panel szklany, Uniwersalny, kolor granit biało/złoty połysk
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3203/B
Panel plexi do wentylatorów i kratek, kolor czarny
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3203/BA
Panel metal do wentylatorów i kratek, aluminium szczotkowane
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3200/100/S
Wentylator łazienkowy cichy 100mm - Standard
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3201/100/HS
Wentylator łazienkowy 100mm Premium - Czujnik wilgoci + wyłącznik czasowy (Łożysko...
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/PG
Panel szklany do wentylatorów i kratek, kolor srebrny perła
Ostatnio przeglądane
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7306/WB/5
