Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Praktyczny wentylator łazienkowy, który automatycznie odprowadzi wilgotne powietrze na zewnątrz. Przeznaczony jest do montażu natynkowego ściennego. Bardzo ciche urządzenie, które zadba o jakość powietrza w łazience, ale nie zakłóci naszej strefy komfortu. Wentylator ma kompaktową budowę 135x135mm oraz krótką rurę wylotową, która zmieści się nawet w płytkich kanałach wentylacyjnych.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Typ: | wentylator łazienkowy |
| Montaż: | ścienny |
| Wymiary - głębokość: | 79 mm |
| Wymiary - wysokość: | 135 mm |
| Wymiary - szerokość: | 135 mm |
| Wydatek powietrza: | 93 m³/h |
| Ciśnienie akustyczne: | 26 dB |
| Ciśnienie statyczne: | 30 Pa |
| Prędkość obrotowa: | 2400 rpm |
| Moc: | 8 W |
5908254815911
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/GW
Panel szklany do wentylatorów i kratek, kolor biały połysk
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/BC
Panel szklany, Uniwersalny, kolor granit czarno/złoty połysk
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/MW
Panel szklany do wentylatorów i kratek, kolor biały mat
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3201/100/S
Wentylator łazienkowy 100mm Premium - Standard (Łożysko kulkowe)
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3203/MW
Panel plexi do wentylatorów i kratek, kolor biały mat
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3200/100/TS
Wentylator łazienkowy 100mm, natynkowy z wyłącznikiem czasowym
Wentylatory łazienkowe
Marka: Virone
Indeks: BF-100/TS
Wentylator łazienkowy 100mm, natynkowy z wyłącznikiem czasowym
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3203/G
Panel plexi do wentylatorów i kratek, kolor szary
Ostatnio przeglądane
Oprawy hermetyczne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6126LPM4
