Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Praktyczny wentylator łazienkowy, który automatycznie odprowadzi wilgotne powietrze na zewnątrz. Przeznaczony jest do montażu natynkowego ściennego. Bardzo ciche urządzenie, które zadba o jakość powietrza w łazience, ale nie zakłóci naszej strefy komfortu. Wentylator ma kompaktową budowę 135x135mm oraz krótką rurę wylotową (100mm), która zmieści się nawet w płytkich kanałach wentylacyjnych. Wysokiej klasy łożyska gwarantują długą żywotność urządzenia. Obsługiwany za pomocą wyłącznika czasowego.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Wydatek powietrza: | 93 m³/h |
| Sterowanie: | wyłącznik czasowy |
| Prędkość obrotowa: | 2400 rpm |
| Ciśnienie statyczne: | 30 Pa |
| Ciśnienie akustyczne: | 26 dB |
| Łożysko: | ślizgowe |
| Wymiary - szerokość: | 135 mm |
| Wymiary - wysokość: | 135 mm |
| Wymiary - głębokość: | 79 mm |
| Średnica: | 100 mm |
| Rodzaj montażu: | ścienny |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Moc: | 8 W |
| Materiał: | ABS |
| Kolor: | biały |
| Głębokość montażu w kanale: | 67 mm |
5908254816772
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/PC
Panel szklany do wentylatorów i kratek, kolor złoty perła
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3203/G
Panel plexi do wentylatorów i kratek, kolor szary
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/PG
Panel szklany do wentylatorów i kratek, kolor srebrny perła
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3201/100/TS
Wentylator łazienkowy 100mm Premium - Wyłącznik czasowy (Łożysko kulkowe)
Wentylatory łazienkowe
Marka: Virone
Indeks: BF-100/TS
Wentylator łazienkowy 100mm, natynkowy z wyłącznikiem czasowym
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3200/100/S
Wentylator łazienkowy cichy 100mm - Standard
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/GB
Panel szklany do wentylatorów i kratek, kolor czarny połysk
Wentylatory łazienkowe
Marka: Virone
Indeks: BF-125/TS
Wentylator łazienkowy 125mm - Wyłącznik czasowy
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/GW
Panel szklany do wentylatorów i kratek, kolor biały połysk
Wentylatory łazienkowe
Marka: Virone
Indeks: BF-100/HT
