Polski
PLN zł
Drzwiczki rewizyjne wykonane z wysokiej jakości, śnieżnobiałego tworzywa typu ABS. Mają uniwersalną konstrukcję klapy i ramki, dzięki czemu w razie potrzeby można zmienić kierunek otwierania, nawet po zamontowaniu w ścianie. Drzwiczki rewizyjne przydają się w budynkach różnego typu, zarówno w domach prywatnych, jaki i budynkach użyteczności publicznej. Ułatwiają dostęp do wszelkich instalacji, na przykład do wodomierzy, syfonów lub zaworów. Ponadto rewelacyjnie maskują takie instalacje i sprawiają, że ściany wyglądają estetycznie. W naszej ofercie mamy szeroki wybór drzwiczek rewizyjnych o różnych wymiarach.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Typ: | Drzwiczki |
| Montaż: | natynkowy |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | ABS |
| Wymiary - szerokość: | 165 mm |
| Wymiary - wysokość: | 165 mm |
| Wymiary - głębokość: | 24 mm |
| Wymiary otworu montażowego - wysokość: | 135 mm |
| Wymiary otworu montażowego - szerokość: | 135 mm |
| Wymiary otworu montażowego - głębokość: | 20 mm |
5908254823640
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/MW
Panel szklany do wentylatorów i kratek, kolor biały mat
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3203/BA
Panel metal do wentylatorów i kratek, aluminium szczotkowane
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3200/100/S
Wentylator łazienkowy cichy 100mm - Standard
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3201/100/S
Wentylator łazienkowy 100mm Premium - Standard (Łożysko kulkowe)
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/WC
Panel szklany, Uniwersalny, kolor granit biało/złoty połysk
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/PC
Panel szklany do wentylatorów i kratek, kolor złoty perła
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/GW
Panel szklany do wentylatorów i kratek, kolor biały połysk
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3203/G
Panel plexi do wentylatorów i kratek, kolor szary
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3201/100/PS
Wentylator łazienkowy 100mm Premium - Przewód z wyłącznikiem (Łożysko kulkowe)
Ostatnio przeglądane
Lampy ścienno-sufitowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6420BE27SW
SIENA 2P E27, oprawa ścienno-sufitowa, max. 2x60W, czarna, podstawa kwadrat
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4013
Elektrozaczep asymetryczny bez pamięci, bez blokady, lewy
Śrubowe
Marka: Orno
Indeks: OR-SZ-8018/6/10
