Polski
PLN zł
Drzwiczki rewizyjne wykonane z wysokiej jakości, śnieżnobiałego tworzywa typu ABS. Mają uniwersalną konstrukcję klapy i ramki, dzięki czemu w razie potrzeby można zmienić kierunek otwierania, nawet po zamontowaniu w ścianie. Drzwiczki rewizyjne przydają się w budynkach różnego typu, zarówno w domach prywatnych, jaki i budynkach użyteczności publicznej. Ułatwiają dostęp do wszelkich instalacji, na przykład do wodomierzy, syfonów lub zaworów. Ponadto rewelacyjnie maskują takie instalacje i sprawiają, że ściany wyglądają estetycznie. W naszej ofercie mamy szeroki wybór drzwiczek rewizyjnych o różnych wymiarach.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Typ: | Drzwiczki |
| Montaż: | natynkowy |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | ABS |
| Wymiary - szerokość: | 115 mm |
| Wymiary - wysokość: | 165 mm |
| Wymiary - głębokość: | 24 mm |
| Wymiary otworu montażowego - wysokość: | 85 mm |
| Wymiary otworu montażowego - szerokość: | 135 mm |
| Wymiary otworu montażowego - głębokość: | 20 mm |
5908254823633
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Wentylatory łazienkowe
Marka: Virone
Indeks: BF-100/PS
Wentylator łazienkowy 100mm, natynkowy - przewód z wyłącznikiem
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/PG
Panel szklany do wentylatorów i kratek, kolor srebrny perła
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/MB
Panel szklany do wentylatorów i kratek, kolor czarny mat
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3203/MW
Panel plexi do wentylatorów i kratek, kolor biały mat
Wentylatory łazienkowe
Marka: Virone
Indeks: BF-125/HT
Wentylator łazienkowy 125mm - Czujnik wilgoci + TS
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/M
Panel szklany, Uniwersalny, kolor granitowy połysk
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/WC
Panel szklany, Uniwersalny, kolor granit biało/złoty połysk
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/GW
Panel szklany do wentylatorów i kratek, kolor biały połysk
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3203/B
Panel plexi do wentylatorów i kratek, kolor czarny
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/BC
Panel szklany, Uniwersalny, kolor granit czarno/złoty połysk
Ostatnio przeglądane
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13191
Rozgałęźnik 1x2P+Z, 2x2P/II z włącznikiem, biały
Klamki szyfrowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-ZS-850/B
