Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Poczwórny rozgałęźnik z 4 gniazdami euro. Pozwala nam na podłączenie 4 urządzeń w pomieszczeniu z jednym pojedyńczym gniazdem. Występuje w kolorze białym.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Kształt korpusu: | Prostokątny |
| Liczba gniazd Euro: | 4 |
| Prąd znamionowy: | 10 A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 20 szt. |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Przesłony torów prądowych: | Tak |
| Wymiary - wysokość: | 47 mm |
| Wymiary - szerokość: | 79 mm |
| Wymiary - głębokość: | 76 mm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Wykończenie powierzchni: | Matowy |
| Zakres temperatury pracy: | -10°C to -50°C |
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 2300 W |
| Gatunek materiału: | Tworzywo termoplastyczne |
| Waga: | 0.07 kg |
5908254826948
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13254(GS)
Rozgałęźnik 3x2P+Z (Schuko) z włącznikiem i wtyczką górną, biały
Rozgałęźniki domowe
Marka: PowerCube
Indeks: 1820/FRRW4P
Rozgałęźnik Power Cube ReWirable + 4 wtyczki podróżne
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13246(GS)
Rozgałęźnik 2P+Z (Schuko) z ładowarką 2xUSB, biało-szary
Ostatnio przeglądane
Zasilacze wtyczkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-PSU-1654
Zasilacz modułowy 15VDC 1,6A, wtyk 5,5mm x 2,5mm
Unifony
Marka: WEKTA
Indeks: IKA-5P-B
