Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Podwójny rozgałęźnik owalny, pozwala nam na podłączenie 2 urządzeń w pomieszczeniu do jednego pojedyńczego gniazda. Występuje w kolorze białym.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Kształt korpusu: | Prostokątny |
| Prąd znamionowy: | 16 A |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Przesłony torów prądowych: | Tak |
| Wymiary - wysokość: | 95 mm |
| Wymiary - szerokość: | 50 mm |
| Wymiary - głębokość: | 55 mm |
| Liczba gniazd typu francuskiego (typ E): | 2 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Wykończenie powierzchni: | Matowy |
| Zakres temperatury pracy: | -15 - +35°C |
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 3680 W |
| Gatunek materiału: | Tworzywo termoplastyczne |
| Obrócona wkładka centralna: | Nie |
| Waga: | 0.1 kg |
5908254826443
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13252
Rozgałęźnik 3x2P+Z "bałwanek" z wtyczką górną, biały
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1377
Obrotowy rozgałęźnik, 2 gniazda 2P+Z, 1 gniazdo 2P/II
Rozgałęźniki domowe
Marka: PowerCube
Indeks: 1820/FRRW4P
Rozgałęźnik Power Cube ReWirable + 4 wtyczki podróżne
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13281(GS)/G
