Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Potrójny rozgałęźnik z 1 okrągłym gniazdem Schuko i 2 płaskimi gniazdami euro. Pozwala nam na podłączenie 3 urządzeń w pomieszczeniu z jednym pojedyńczym gniazdem. Występuje w kolorze białym.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Kształt korpusu: | Prostokątny |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO): | 1 |
| Liczba gniazd Euro: | 2 |
| Prąd znamionowy: | 16 A |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Przesłony torów prądowych: | Tak |
| Wymiary - wysokość: | 47 mm |
| Wymiary - szerokość: | 93 mm |
| Wymiary - głębokość: | 75 mm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Z przełącznikiem wł./wył.: | Nie |
| Wykończenie powierzchni: | Matowy |
| Zakres temperatury pracy: | -15 - +35°C |
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 3680 W |
| Gatunek materiału: | Tworzywo termoplastyczne |
| Waga: | 0.07 kg |
5908254825170
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Rozgałęźniki domowe
Marka: PowerCube
Indeks: 1830GY/FRRU4P
Rozgałęźnik Power Cube ReWirable USB + 4 wtyczki podróżne, kolor szary
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13191(GS)
Rozgałęźnik 1x2P+Z (Schuko), 2x2P/II z włącznikiem, biały
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13281(GS)/G
Rozgałęźnik 2P+Z (Schuko) z ładowarką 2xUSB, szybkie ładowanie, biało-szary
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13187(GS)
Rozgałęźnik 2x2P+Z (Schuko) z włącznikiem, biały
Ostatnio przeglądane
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6310B-WE14SM
LAINA lampa wisząca, moc max.4x40W, E14, czarno-biała
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6248WGU10
