Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Potrójny rozgałęźnik z 3 gniazdami euro. Pozwala nam na podłączenie 3 urządzeń w pomieszczeniu z jednym pojedyńczym gniazdem. Występuje w kolorze białym..
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Kształt korpusu: | Prostokątny |
| Liczba gniazd Euro: | 3 |
| Prąd znamionowy: | 7.5 A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 20 szt. |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Przesłony torów prądowych: | Tak |
| Wymiary - wysokość: | 47 mm |
| Wymiary - szerokość: | 62 mm |
| Wymiary - głębokość: | 76 mm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Wykończenie powierzchni: | Matowy |
| Zakres temperatury pracy: | -10°C to -50°C |
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 1725 W |
| Gatunek materiału: | Tworzywo termoplastyczne |
| Waga: | 0.05 kg |
5908254826931
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13188(GS)
Adapter 1x2P+Z (Schuko) z włącznikiem, biały
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13254(GS)
Rozgałęźnik 3x2P+Z (Schuko) z włącznikiem i wtyczką górną, biały
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13252
Rozgałęźnik 3x2P+Z "bałwanek" z wtyczką górną, biały
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13191(GS)
Rozgałęźnik 1x2P+Z (Schuko), 2x2P/II z włącznikiem, biały
Ostatnio przeglądane
Mocowanie przewodów
Marka: Orno
Indeks: OR-MP-6001/14/6/25
Uchwyt kablowy płaski na kabel YDYp 3 x 2,5mm2, 14x6mm (25szt)
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6302B-BRE14RT
PETALO lampa wisząca, moc max.4x40W, E14, czarna-ratan
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6413BE27D
ANAFI 3P E27, lampa wisząca, max. 3x60W, czarna, drewno
Akcesoria do szynoprzewodów
Marka: Virone
Indeks: TC-2/W/L
