Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Elektroniczny próbnik napięcia 6w1 to rozwiązanie, dzięki któremu za pomocą jednego urządzenia przeprowadzimy test obecnościbezpośrednio i indukcyjnie, zbadamy ciągłość, sprawdzimy polaryzację DC i wykryjemy mikrofale. Transparentna obudowa, dzięki której, doskonale widać sygnalizację próbnika.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Sygnalizacja niskiego stanu baterii: | Nie |
| Sygnalizacja dźwiękowa: | Nie |
| Zakres pomiaru: | 70-250V |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe: | Nie |
| Wymiary - głębokość: | 17 mm |
| Bateria w zestawie: | Tak |
| Wymiary - szerokość: | 138 mm |
| Wymiary - wysokość: | 20 mm |
| Sygnalizacja optyczna: | Tak |
| Inne cechy: | test obecności, pomiar, indukcja, ciągłość, polaryzacja DC, wykrywanie mikrofal |
| Wyświetlacz: | nie |
5908254826658
No reviews
10 innych produktów w tej samej kategorii:
Próbniki
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13276
Indukcyjny tester napięcia z latarką, 12-1000V, AC/DC, czarny
Próbniki
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13287
Jednobiegunowy wielofunkcyjny próbnik elektryczny FAZER 777
Próbniki
Marka: Virone
Indeks: VT-1
Elektroniczny próbnik napięcia 5w1, test obecności, pomiar, indukcja, ciągłość,...
Próbniki
Marka: Virone
Indeks: VT-3
Indukcyjny tester napięcia z latarką, 12-1000V AC/DC, pomarańczowy
Ostatnio przeglądane
Oprawy meblowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OM-6336L4/G
DIKI zestaw 5 lamp podszafkowych LED, 5x2W, 4000K, z wyłącznikiem bezdotykowym, srebrny
Przedłużacze bębnowe warsztatowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13152/30M
Przedłużacz bębnowy, 4 gniazda 2P+Z, kabel PVC H05VV-F 3x1,0mm², długość 30m, termik,...
Gniazda warsztatowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13258(GS)/12
Gniazdo warsztatowe 2P+Z Schuko z wygodnym chwytem, czarne, 12 szt.
Zintegrowane źródło światła LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6459WLZM4
