Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Wskaźnik napięcia prądu od 100 do 250V, posiada neonową diodę sygnalizacyjną, stalowy, płaski grot, izolowany na całej długości trzpień, nie wymaga baterii, zgodny z obowiązującymi normami. Do zastosowania w warsztatach rzemieślniczych, gospodarstwach domowych i pracach hobbystycznych.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Sygnalizacja niskiego stanu baterii: | Nie |
| Sygnalizacja dźwiękowa: | Nie |
| Zakres pomiaru: | 100-250V AC |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Wymiary - szerokość: | 2 mm |
| Wymiary - wysokość: | 190 mm |
| Sygnalizacja optyczna: | Tak |
| Inne cechy: | płaski grot 3,5mm |
| Wyświetlacz: | nie |
5901752485242
No reviews
10 innych produktów w tej samej kategorii:
Próbniki
Marka: Virone
Indeks: VT-1
Elektroniczny próbnik napięcia 5w1, test obecności, pomiar, indukcja, ciągłość,...
Próbniki
Marka: Virone
Indeks: VT-3
Indukcyjny tester napięcia z latarką, 12-1000V AC/DC, pomarańczowy
Próbniki
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13276
Indukcyjny tester napięcia z latarką, 12-1000V, AC/DC, czarny
Próbniki
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13287
Jednobiegunowy wielofunkcyjny próbnik elektryczny FAZER 777
Próbniki
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13275
