Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Indukcyjny (bezdotykowy) tester napięcia, za pomocą którego wykryjemy prąd stały i zmienny w zakresie 12-1000 V. Wygodna forma pióra, funkcja latarki, kolor czarny.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Zasilanie bateryjne: | Tak |
| Sygnalizacja niskiego stanu baterii: | Tak |
| Sygnalizacja dźwiękowa: | Tak |
| Zakres pomiaru: | 12-1000V |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe: | Nie |
| Wymiary - głębokość: | 21.5 mm |
| Bateria w zestawie: | Tak |
| Wymiary - szerokość: | 158 mm |
| Wymiary - wysokość: | 25 mm |
| Sygnalizacja optyczna: | Tak |
| Inne cechy: | funkcja latarki |
| Wyświetlacz: | nie |
5908254826672
No reviews
10 innych produktów w tej samej kategorii:
Próbniki
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13287
Jednobiegunowy wielofunkcyjny próbnik elektryczny FAZER 777
Próbniki
Marka: Virone
Indeks: VT-3
Indukcyjny tester napięcia z latarką, 12-1000V AC/DC, pomarańczowy
Próbniki
Marka: Virone
Indeks: VT-1
Elektroniczny próbnik napięcia 5w1, test obecności, pomiar, indukcja, ciągłość,...
Próbniki
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13275
Elektroniczny próbnik napięcia 6w1, test obecności, pomiar, indukcja, ciągłość,...
Ostatnio przeglądane
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13191
Rozgałęźnik 1x2P+Z, 2x2P/II z włącznikiem, biały
Klamki szyfrowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-ZS-850/B
