Polski
PLN zł
Zestaw dwóch dzwonków bezprzewodowych z przyciskiem bezbateryjnym przeznaczony jest do stosowania w domach, mieszkaniach, biurach, szpitalach, sklepach itp. Nie wymaga instalacji dzwonkowej. Służy do sygnalizacji dźwiękowej i świetlnej. Dzwonek (odbiornik) włączany jest bezpośrednio do gniazdka sieci ~230V, a nadajnik zasilany jest z przetwornika elektromechanicznego i nie wymaga stosowania baterii. Funkcja learning system umożliwia logowanie dodatkowych przycisków. Zasięg dzwonka w terenie otwartym wynosi 200m. Odbiorniki posiadają 4-stopniową regulację głośności oraz 36 polifoniczne dźwięki dzwonka do wyboru.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Możliwość rozbudowy o dodatkowe nadajniki: | Tak |
| Rodzaj transmisji: | Bezprzewodowy |
| Kolor: | czarny |
| Zasięg w terenie otwartym: | 200 m |
| Inne cechy: | learning system |
| Odbiornik: | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania odbiornika: | sieciowe (230V) |
| Wymiary odbiornika - szerokość (mm): | 81 mm |
| Ilość dźwięków dzwonka: | 36 |
| Wymiary odbiornika- wysokość (mm): | 81 mm |
| Wymiary odbiornika - głębokość (mm): | 35 mm |
| Poziom głośności dzwonka (dB): | 60-90 |
| Sygnalizacja optyczna: | Tak |
| Nadajnik: | |
|---|---|
| Wymiary nadajnika - wysokość: | 82 mm |
| Wymiary nadajnika - głębokość: | 21.5 mm |
| Stopień ochrony (IP): | IP44 |
| Rodzaj zasilania nadajnika: | bezbateryjny |
| Wymiary nadajnika - szerokość: | 50 mm |
5908254820205
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-QS-159
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: Thomson
Indeks: THOMSON513133
Dzwonek bezprzewodowy 230V~ bezbateryjny, Thomson Halo Plugin
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: EXTEL
Indeks: EXTEL081743
Dzownek bezprzewodowy 230V~ EXTEL diBi MP3
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: EXTEL
Indeks: EXTEL081742
Dzwonek bezprzewodowy 230V~ EXTEL diBi Plug
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-FX-153
Dzwonek bezprzewodowy TORINO II AC, sieciowy, learning system, 58 dźwięków, 400m
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: Virone
Indeks: DB-1
Dzwonek bezprzewodowy PRESSO AC z przyciskiem kinetycznym, learning system, 36 dźwięków
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: Virone
Indeks: DB-4/B
LAXAN AC bezbateryjny dzwonek bezprzewodowy, czarny
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-KA-167/W
TELA AC, dzwonek bezprzewodowy sieciowy, learning system, 38 dźwięków, 150m, biały
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-AX-151
Dzwonek bezprzewodowy ERATO AC, sieciowy, learning system, 32 dźwięki, 100m
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-QX-155
Dzwonek bezprzewodowy Longa AC, sieciowy, learning system, 36 dźwięków, 300m
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-MP-166/B
TOGI AC sieciowy dzwonek bezprzewodowy, czarny
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-MT-156
Dzwonek bezprzewodowy ONDO AC, sieciowy, przycisk bezbateryjny, learning system, 36...
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-KH-123
Dzwonek bezprzewodowy DISCO AC, sieciowy, learning system, 1 dźwięk, 80m
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-MT-156/W
ONDO AC bezbateryjny dzwonek bezprzewodowy, biały
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: Virone
Indeks: DB-3
Dzwonek bezprzewodowy WAYO AC, sieciowy, bezbateryjny przycisk, learning system, 25...
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-YK-117
Dzwonek bezprzewodowy OPERA AC, sieciowy, learning system, 36 dźwięków, 100m
Ostatnio przeglądane
Zintegrowane źródło światła LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6460WLZM4
SOPOT LED 18W, plafon oświetleniowy, 1880lm, IP20, 4000K, klosz PVC
Taśmy izolacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13196/B/20M/S
Zestaw 10 taśm izolacyjnych 19mm, czarna, uniepalniona, grubość 0,13mm, długość 20m
Zestawy jednorodzinne
Marka: Vibell
Indeks: OR-DOM-SG-918
Zestaw domofonowy jednorodzinny, 2-żyłowy, natynkowy, SAGITTA
Taśmy izolacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13198
Zestaw 5 taśm 19mm, 2x czarna, brązowa, niebieska, żółtozielona, długość 20m
Wtyczki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13241/B
Wtyczka płaska bez uziemienia, 2,5A, 250V, czarny poliwęglan, 1 sztuka
Wymienne źródło światła
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6284GE27SM
OVO plafon 2xE27, 2x24W, szara stal, klosz szklany matowy, IP20, Ø 300
Zintegrowane źródło światła LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6459WLZM4
