Polski
PLN zł
Łącznik schodowy przeznaczony do montażu natynkowego. Produkt służy do załączania i odłączania obwodu, z którym połączony jest oświetlenie schodowe. Łączniki tego typu montuje się zawsze parami. Funkcja tego typu łącznika polega na aktywowaniu np. oświetlenia z różnych miejsc lub kondygnacji. Podobnie zrealizować można oświetlenie w sypialni, które załączamy po wejściu do pokoju, a chcemy wyłączyć tuż przy łóżku, bez potrzeby wracania się do wyłącznika głównego. Łącznik wykonany jest z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego i występuje w 3 kolorach: białym, czarnym lub szaro-grafitowym. Posiada klasę szczelności IP44, więc może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Prąd znamionowy: | 10 A |
| Typ: | Łącznik schodowy |
| Montaż: | natynkowy |
| Seria: | AQUATIC |
| Stopień ochrony (IP): | 44 |
| Napięcie znamionowe AC: | 230 V |
| Kolor: | szary |
| Wymiary - głębokość: | 48 mm |
| Wymiary - szerokość: | 63 mm |
| Wymiary - wysokość: | 75 mm |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
5904988902224
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7200/W/10
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7400/P/GR/10
Łącznik jednobiegunowy z podświetleniem AQUATIC PRO IP 55 Szaro Grafitowy 10 sztuk
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7400/GR
Łącznik jednobiegunowy AQUATIC PRO IP 55 szaro-grafitowy
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7304/WB/10
Przycisk dzwonek AQUATIC MINI IP 54 Biało-Czarny, 10 sztuk
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7200/B/10
Łącznik jednobiegunowy N/T ToDo IP20,czarny,10 szt.
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7102/B/10
Łącznik schodowy n/t AQUATIC, IP44, czarny, 10 szt.
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7401/GR
Łącznik świecznikowy AQUATIC PRO IP 55 szaro-grafitowy
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7100/B/10
Łącznik jednobiegunowy n/t AQUATIC, IP44, czarny, 10 szt.
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7400/GR/10
Łącznik jednobiegunowy AQUATIC PRO IP 55 Szaro Grafitowy 10 sztuk
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7301/WB/10
Łącznik Dwubiegunowy AQUATIC MINI IP 54 Biało-Czarny, 10 sztuk
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7101/GR
Łącznik świecznikowy n/t AQUATIC, IP44, szaro-grafitowy
Ostatnio przeglądane
Pozostałe akcesoria
Marka: Orno
Indeks: OR-VID-EX-1034ME
Moduł sterowania bramą do zestawów wideodomofonowych REX MEMO
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6484BGU10
